ده‌روسی: هواداران رم باید کولارف را ببخشند

دانیله ده‌روسی از هواداران رم خواسته تا با بخشش کولارف، رابطه‌شان را با او بهتر کنند....

دانیله ده‌روسی از هواداران رم خواسته تا با بخشش کولارف، رابطه‌شان را با او بهتر کنند.

کاپیتان تیم آاس رم با برادر خواندن الکساندر کولارف، از هواداران تیمش خواست تا رابطه از هم گسیخته خود را با این بازیکن چپ پا ترمیم کنند.
پس از شکست سنگین رم مقابل فیورنتینا، کولارف به شدت مورد انتقاد هواداران جیالوروسی قرار گرفت و حتی هواداران با نوشته و طرح‌های گرافیتری در سطح شهر از او انتقاد کردند اما کولارف با غیرمنطقی دانستن این انتقادات به این حرکات واکنش نشان داد. حالا و در آستانه بازی رم در لیگ قهرمانان اروپا می‌گوید: اگر رابطه کولارف با هواداران بهبود پیدا کند من خوشحال‌ترین آدم دنیا می‌شوم. طرفداران ما همیشه از من حمایت کردند و من آن‌ها را بسیار دوست دارم. کولارف برای من مانند یک برادر است. از هواداران می‌خواهم اگر به من اطمینان دارند به حرف من گوش کنند و به او فرصت دوباره‌ای دهند. کولارف از ابتدا یک رمی نبوده است اما همیشه تلاش‌های او را در تمرین دیده‌ام.
ده‌روسی در ادامه گفت: بازیکنانی مثل کولارف را به کسانی که تنها بر لوگوی رم بوسه می‌زنند و در مدح هواداران متن می‌نویسند اما حتی برای امضا دادن به آن‌ها هم وقت نمی‌گذارند ترجیح می‌دهم. کولارف یک بازیکن حرفه‌ای است و پس از شکست همیشه ناراحت و عصبانیت وجود دارد.
او در پایان گفت: هواداران به من حس فوق‌العاده‌ای می‌دهند. فقط می‌توانم از آن‌ها تشکر کنم زیرا در مدت زمان مصدومیتم تنها نظاره‌گر بودم اما آن‌ها به من روحیه می‌دادند.