دوئل با تیم سابق؛ فرصتی ایده‌آل برای دشتی

بعید به نظر می‌رسد که در غیاب شیخ دیاباته و ارسلان مطهری، فرهاد مجیدی بخواهد با انتخاب یک بازیکن از آکادمی استقلال ریسک بزرگی را انجام دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلالی‎‌ها به خوبی می‌دانند برای فرار بحران پیش آمده با دو شکست متوالی خارج از خانه و به فراموشی سپردن اتفاقات اهواز، چقدر می‌تواند سه امتیاز مصاف با سایپا حساس و ارزشمند باشد؛ به ویژه که لغزش تراکتور باعث شده تا آن‌ها برای رسیدن به رده دوم جدول، شانس بیشتری را داشته باشند و فاصله‌شان با رقیب سنتی را کمتر کنند.

اما کادرفنی استقلال برای چینش ارنج مدنظر خود، دستِ بازی ندارد و با ۹ غایب، باید برای دوئل با شاگردان ابراهیم صادقی ترکیب خودش را انتخاب کند؛ یکی از مهم‌ترین ابهامات ترکیب استقلال در غیاب شیخ دیاباته و مصدومیت ارسلان مطهری انتخاب زوج تهاجمی در کنار مهدی قائدی است؛ در روزهای اخیر صحبت های بسیاری درباره اعتماد مجیدی به بازیکنان آکادمی استقلال و جوانانی چون زکریا مرادی و محمد بلبلی، محمد عابدی و ... شد اما بعید به نظر می‌رسد سرمربی جوان آبی‌ها در روز محرومیت‌اش، بخواهد از ابتدا به بازیکنان کم سن و سال و تجربه بازی بدهد.

با این اوصاف، احتمال آن‌که علی دشتی برحسب تجربه و شناخت دقیقی که نسبت به تیم سابقش دارد می‌تواند بهترین گزینه برای زوج سازی با قائدی باشد؛ انتخابی که احتمالا می‌تواند آخرین فرصت برای اثبات توانایی علی دشتی باشد. بازیکنی که در سایپا در کنار علی قلی زاده و مهدی ترابی یک مثلث آتشین را شکل داده بود اما در استقلال نتوانست هیچ‌گاه خودش را به کادرفنی تحمیل کند و در مصاف با تیم سابق، شاید بهترین و ایده‌آل ترین فرصت برای دشتی فراهم آمده است تا مهاجم شماره ۹ آبی‌ها پتانسیل و توانایی‌اش را به فرهاد مجیدی و کادرفنی اثبات کند.

دیدار دو تیم استقلال و سایپا امشب (دوشنبه) از ساعت ۲۱ با قضاوت پیام حیدری در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

هیچ یک از بازیکنان استقلال کرونا ندارند

ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران علی دشتی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال