دوئل دایی و حسینی در جدال نفت تهران-ذوب آهن

تیم های نفت تهران و ذوب اصفهان در چارچوب مسابقات هفته نهم لیگ برتر، ساعت16:45 عصر امروز(پنجشنبه) در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم می روند ......

تیم های نفت تهران و ذوب اصفهان در چارچوب مسابقات هفته نهم لیگ برتر،  ساعت16:45 عصر امروز(پنجشنبه) در ورزشگاه تختی  تهران به مصاف هم می روند.

 به گزارش مدال به نقل از طرفداری،تیم های نفت تهران و ذوب آهن در شرایط به مصاف هم می روند. که نفتی ها در هفته قبل در مقابل پرسپولیس متحمل شکست سنگینی شدند و نوار پیروزی هایشان پاره شد. شاگردان دایی با شکست در هفته قبل، جایگاه خود را در مکان سوم جدول متزلزل می بیند و برای تثبیت خود و همچنین جا نماندن از تیم های مدعی و بالانشین نیاز مبرم به هر سه امتیاز بازی دارد. دایی به خوبی می داند در صورت شکست در این بازی می تواند وارد بحران شود و شرایط بسیار خوب ابتدای فصل خود را از دست بدهد. علی دایی در کنفرانس پیش از بازی نیز اشاره کرد که تیمش شدیدا به این سه امتیاز نیاز دارد. نفت برای این دیدار هیچ غایب و محرومی ندارد.


اما ذوب آهن وارد فاز جدیدی شده است، بعد نتایج نه چندان خوب این تیم در اوایل فصل، مسئولان ذوب آهن ترجیح دادند که سرمربی خود را تعویض کنند و یحیی گل محمدی را برکنار کنند .مجتبی حسینی در دربی اصفهان به طور موقت به عنوان سرمربی بر روی نیمکت ذوب آهن نشست و موفق شد یک پیروزی شیرین در دربی اصفهان کسب کند.

ذوب آهن با این پیروزی طلسم شش ساله را در مقابل سپاهان شکست. مجتبی حسینی برای اثبات خود و برای اینکه نشان دهد شایستگی جاین جایگاه را دارد به دنبال کسب نتیجه در این بازی است. ذوب آهن در این بازی مهدی مهدی پور را به دلیل محرومیت و قاسم حدادی فر را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال