دوئل مجدد استقلال پاختاکور برای سقوط!

باشگاه استقلال اینبار در خارج از زمین فوتبال با پاختاکور ازبکستان تقابل خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حدود دو سال قبل بود که ایسما گونکالوس مهاجم گینه ای با نظر وینفرد شفر به استقلال پیوست و بعد از چند ماه بدون آنکه کار خاصی برای آبی ها انجام دهد ایران را ترک کرد. ایسما قبل از استقلال در تیم پاختاکور ازبکستان حضور داشت و آبی ها برای اینکه رضایتنامه این بازیکن را دریافت کنند، باید مبلغ ۱۲۵ هزار به باشگاه ازبکستانی پرداخت می کردند.


استقلالی ها برای پرداخت این پول از پاختاکور مهلت گرفتند و رضایتنامه ایسما نیز در آن مقطع صادر شد اما مدیران آبی هرگز نتوانستند پول رضایتنامه را بدهند.


به همین خاطر طلب ۱۲۵ هزار دلاری پاختاکور از استقلال از مدت ها قبل باقیمانده و باشگاه ازبک از آبی های فوتبال ایران به فیفا شکایت کرده است. استقلال حالا موظف به پرداخت این پول همراه با جریمه است و این بدهی نیز بر بدهی های پرتعداد باشگاه افزوده شده است.


بی تردید اگر استقلال طلب باشگاه پاختاکور را پرداخت نکند، ممکن است فیفا تیم ایرانی را با اشد مجازات که می تواند کسر امتیاز باشد، مواجه کند. اتفاقی که در شرایط بحرانی کنونی مشکلی بزرگ تر روی دغدغه های مدیران استقلال خواهد گذاشت.


حالا بعد از جنگ داخل زمین استقلال و پاختاکور در لیگ قهرمانان که به سود نماینده ازبک به پایان رسید، یک تقابل خارج از زمین فوتبال هم شکل گرفته که اینبار هم قطعا برنده اش پاختاکور است و باید دید آبی ها این پول را چه زمانی پرداخت می کنند و چه اتفاقاتی برایشان رقم می خورد.

بیشتر بخوانید:

گزینه مدنظر سعادتمند برای سرمربیگری که بود؟

پاسخ جنجالی استراماچونی به ادعای سعادتمند: بس کنید دروغگویی را

 

 

تگ ها


استقلال تهران اسماعیل گونسالوس فوتبال ایران استقلال پاختاگور تاشکند AFC Champions League فوتبال