دوئل مهاجم و مدافع سابق استقلال در مشهد

فرزاد حاتمی و حنیف عمران زاده جدالی جذاب در ورزشگاه امام رضای مشهد خواهندداشت ......

فرزاد حاتمی و حنیف عمران زاده جدالی جذاب در ورزشگاه امام رضای مشهد خواهند داشت.

فرزاد حاتمی که در فصل 91-92 در استقلال حضور داشت و با عمران زاده هم تیمی بود، امروز مقابل او بازی خواهد کرد و بدون شک جدال این دو دوست قدیمی بسیار جذاب خواهد بود.

آن ها به همراه امیر قلعه نوئی با استقلال قهرمان لیگ شدند و جام را با یکدیگر بالای سر بردند اما گذر زمان، یکی را به تبریز و دیگری را به مشهد برد تا حالا به عنوان بازیکنان تراکتور و سیاه جامگان به مصاف هم بروند.

عمران زاده در نیم فصل دوم و با نظر رضا عنایتی به مشهد آمد اما حاتمی دو فصلی است که در تراکتور بازی می کند و در روزگار محرومیت این تیم، کمک حال تبریزی ها بوده است.

سیاه جامگان با 13 امتیاز در قعر جدول قرار دارد و بدون شک هر بازی حکم فینال را برای این تیم دارد. آن ها برای امتیاز گرفتن از تراکتور ملزم به دفاع خوب هستند و در این راه، حنیف عمران زاده می توان چهره ای تاثیر گذار باشد. تراکتوری ها نیز وضعیت خوبی ندارند اما امیدوارند با حضور ارطغرل ساغلام وضعیتشان بهتر شود. حاتمی نیز اگر می خواهد در تراکتور بماند، باید در ادامه فصل بدرخشد و خود را به مربی ترکیه ای ثابت کند 

حاتمیِ 32 ساله البته در ترکیب اصلی تراکتور نیست اما احتمالا در نیمه دوم به میدان خواهد آمد و باید دید مقابل عمران زاده چه خواهد کرد. این دو در زمان گرم کردن دیداری صمیمانه با یکدیگر داشتند تا رفاقتشان را نشان دهند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال