دوراندیشی بارسا و جانشین پیراهن شماره یک بلوگرانا

مسئولان باشگاه بارسلونا با توجه سابقه درخشان خود در درون دروازه، به سیاست‌های سابق خود ادامه داده و با پرورش دروازه‌بانان با استعدادی در لاماسیا از حالا روزهای پس از جدایی تراشتگن را تضمین کرده است....

دوراندیشی بارسا و جانشین پیراهن شماره یک بلوگرانا

به گزارش مدال؛ سنگربان شماره یک بارسلونا در حال حاضر «مارک آندره تراشتگن» آلمانی‌ست که از سال 2014 پیراهن آبی‌اناری‌ها را بر تن کرده. او اکنون در 27 سالگی یکی از بهترین‌های جهان در پست خود محسوب می‌شود و به گرفتن پیراهن شماره یک آلمان از «مانوئل نویر» بسیار نزدیک است.

حال اگر گزارش اخیر «موندو دپورتیوو» حقیقت داشته باشد باید گفت که باشگاه بارسلونا در آینده از دروازه‌بانان بسیار خوبی برخوردار خواهد بود. بلوگرانا در گذشته بزرگانی مانند «آندونی زوبی‌زارتا» و «ویکتور والدز» را درون چارچوب دروازه خود دیده، به خوبی می‌داند که تراشتگن تا ابد نمی‌تواند در این تیم بماند و به همین منظور حساب ویژه‌ای روی محصولات لاماسیا گشوده است.

«اینیاکی پنیا» 20 ساله که اکنون با مصدومیت نتو، نیمکت‌نشین تراشتگن و عضو تیم جوانان اسپانیا است، گزینه جدی برای جانشینی سنگربان آلمانی در آینده به حساب می‌آید. ضمن اینکه «آرنائو تناس» و «آرنائو رافوس» هم دو گزینه دیگر برای رسیدن به شماره یک بلوگرانا در آینده هستند که در حال حاضر در تیم دوم جوانان بارسلونا توپ می‌رنند.

«ویکتور والدز» که حالا به عنوان مربی تین جوانان به باشگاه بازگشته، قصد دارد این جوانان با استعداد را با DNA باشگاه آشنا کند و آنها را به موفقیت برساند.

بیشتر بخوانید:

سنجاب آبی و اناری؛ هدیه طبیعت به بارسلونا! / عکس‌‌نوشت

تگ ها


بارسلونا آبی و اناری بلوگرانا نیوکمپ لاماسیا مارک آندره تراشتگن لالیگا فوتبال جهان لالیگا فوتبال