دوران خوش سید؛ حسینی با کلین‌شیت به دربی رسید

سیدحسین حسینی ششمین کلین شیت خود را در فصل جاری لیگ برتر به ثبت رساند....

به گزارش "ورزش سه"، دروازه بان شماره یک استقلال این روزها در ترکیب تیمش خوش می درخشد وجواب اعتماد کادرفنی را به خوبی داده است.


سیدحسین حسینی که در اوایل فصل نیمکت نشین بود حالا چند هفته ای است توانسته گوی رقابت را از رشید مظاهری بدزدد و با نظر فرهاد مجیدی فیکس شود. حسینی البته با عملکرد فوق العاده اش به خوبی جواب اعتماد کادرفنی را داده و حالا در غیاب وریا غفوری به عنوان کاپیتان استقلال روزهای خوشی را سپری می کند.


حسینی امروز مقابل سایپا نیز روی یکی ، دو توپی که نارنجی پوشان روی دروازه استقلال آوردند، خوب کار کرد و اجازه باز شدن دروازه اش را نداد. او که در ۶ مسابقه متوالی برای استقلال به میدان رفته، ۵ بار دروازه اش را بسته نگه داشته تا ثابت کند همچنان گلر مورد اعتمادی است و بازی کردنش در هفته های اخیر نیز بی دلیل نبوده است.


شماره یک استقلال امروز مقابل سایپا ششمین کلین شیت فصل خود را نیز در حالی که فقط ۹ بار در ترکیب استقلال بازی کرده به ثبت رساند.


با این تفاسیر او همچنان گلر شماره یک استقلال خواهد بود و با شرایطی که حسینی از خودش نشان داده، احتمالا شاهد حضور او درون دروازه آبی ها در مسابقه با پرسپولیس هم خواهیم بود.

تگ ها


سید حسین حسینی استقلال تهران