دوران پسا نیمه نهایی/ السد باخت، پرسپولیس مساوی کرد

تیم پرسپولیس بعد از صعود از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در لیگ برتر به تساوی مقابل سایپا رضایت داد ......

تیم پرسپولیس بعد از صعود از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در لیگ برتر به تساوی مقابل سایپا رضایت داد.

به گزارش خبرنگار مدال، دو تیم پرسپولیس ایران و السد قطر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 به مصاف هم رفتندو سرخ پوشان با نتیجه 1-2 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت در نهایت موفق به شکست السد شدند تا یکی از فیسنالیست های این تورنمنت باشند.
ظاهرا هر دو تیم تمرکزشان بر روی نیمه نهایی آسیا بوده چرا که نتایج کسب شده توسط هردوتیم بعد از نیمه نهایی نشان می دهد که با افت انرژی مواجه شده اند تیم السد قطر بعد از حذف ناباورانه در نیمه نهایی و باخت مقابل پرسپولیس شب گذشته به مصاف الاهلی قطر رفت و در نهایت بانتیجه1 -4 شکست سنگینی را متحمل شد. از نکات جالب توجه این بازی حضورامید ابراهیمی در زمین و زدن دو گل برای الاهلی بود؛ همچنین محمدرضا خانزاده مدافع ایرانی الاهلی 90 دقیقه برای این تیم بازی کرد.
الید تیمی قدرتمند بود که با وجود بازیکنانی چون ژاوی، گابی و بغداد بونجاح امید زیادی به کسب عنوان قهرمانی آسیا داشت اما در نهایت در مرحله نیمه نهایی حذف شد و یکی از ترکش های این حذف هم باخت سنگین مقابل الاهلی بود.
از آن سو پرسپولیسی ها عصر روز گذشته در ورزشگاه تختی به مصاف سایپا رفته و با نتیجه 1-1 متوقف شدند. سرخ پوشان که تا دقیقه 85 از حریف شان پیش بودند در دقایق انتهایی غافلگیر شده و دروازه شان را باز شده دیدند. 
نتایج کسب شده توسط هر دو تیم پرسپولیس و السد نشان می دهد که خستگی نیمه نهایی و ایضا بار فشار روانی این مرحله هنوز هم روی هردو تیم وجود دارد. کمااینکه پرسپولیسی ها راهی فینال شده و کار بسیار سختی مقابل نماینده کشور ژاپن دارند.
لیگ قهرمانان آسیا بزرگ ترین تورنمنت حال حاضر قاره آسیا است و طبیعی است که تیم ها انرژی زیادی برای حضور در مراحل بالاتر این مسابقات صرف می کنند. حالا باید منتظر ماند و دید که حضور در فینال و صرف انرژی برای حضور در این مرحله در ادامه چه تاثیری روی روند نتیجه گیری تیم برانکو در لیگ برتر خواهد گذاشت.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال