دورتموند از حواشی سانچو خسته شده

به نظر می رسد صبر سران دورتموند از کارهای جیدون سانچو به سر آمده و باید شاهد جدایی این ستاره انگلیسی در تابستان باشیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شکی در این نیست که جیدون سانچو یکی از بهترین خریدهای باشگاه دورتموند در سال های اخیر است. او با تنها ۷ میلیون یورو از سیتی جذب شد و حالا گفته می شود برای جذب او ۱۱۵ میلیون یورو هم پرداخت خواهد شد.

سانچو سومین فصل حضورش در دورتموند را پشت سر می گذارد و فصل جاری در ۲۸ بازی توانسته ۱۷ گل نیز به ثمر برساند اما سوای ارزش های فنی بسیار بالای او در زمین، حواشی بیرون زمینش باعث ناراضایتی مسئولان دورتموند شده است.

این بازیکن ۲۰ ساله که منچستریونایتد را سخت خواهان خود می بیند، اخیرا گفته است که دوست دارد به انگلیس برگردد و حواشی اخیر نیی به او در این زمینه کمک زیادی خواهد کرد.

نافرمانی ها در برابر دستورات مربی و دل ندادن به تمرینات از یک سو و اخیرا نقض قوانین قرنطینه و دعوت از آرایشگر اختصاصی به منزل برای کوتاه کردن مو از سوی دیگر باعث شده تا دورتموندی ها از او خسته شوند.

نقض قرنطینه برای او جریمه ای ۸۸۰۰ یورویی را در پی داشت که با توجه به درآمد بالای سانچو چیزی شبیه به شوخی بود. میشائیل زورک مدیر ورزش دورتموند اخیرا در مورد سانچو گفت:« جیدون فوتبالیستی فوق العاده درون زمین است ولی برخی حواشی بیرون زمین او باعث دور شدن تمرکزش از فوتبال شده و کمی مدیریت رفتاری او را دشوار ساخته است.»

در حال حاضر  شواهد از این قرارند که یونایتد تابستان پیش رو با رقمی بالا در نهایت سانچو را به انگلیس بر می گرداند.

بیشتر بخوانید:
هیچکس جلودار بایرن نیست؛ رکورد پشت رکورد
لابی چین برای اخراج پسر فوتبالیست منتقد سیاسی!
کورنتین تولیسو، خرید ایده‌آل برای منچستریونایتد

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال