دورتموند ۳ - ۲ اینتر؛ کامبک رویایی زنبورها با درخشش حکیمی

بورسیا دورتموند در دیداری که ۲-۰ عقب بود در نهایت با درخشش اشرف حکیمی موفق به کسب یک پیروزی شیرین و ارزشمند شد...

بورسیا دورتموند در دیداری که ۲-۰ عقب بود در نهایت با درخشش اشرف حکیمی موفق به کسب یک پیروزی شیرین و ارزشمند شد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بورسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان اینتر بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۳ زنبورها به پایان رسید.

اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵، آکانجی در زدن ضربه سر ناکام بود و توپ به لائوتارو مارتینز رسید او هم با هم حرکت در عرض و به هم ریختن دفاع اینتر با یک ضربه دقیق دروازه یورکی را گشود تا نراتزوری خیلی زود در این بازی پیش بیافتد. بعد از این گل زودهنگام، دورتموند بازی را به دست گرفت و در دقیقه ۱۸، حکیمی از راست نفوذ کرد و روی پاس کات‌بک او، ضربه زمینی ماریو گوتزه با واکنش عالی هندانوویچ راهی کرنر شد.

در دقیقه ۲۳، روی پاس وسینو، موقعیت برای لوکاکو مهیا شد اما ضربه او با برخورد به تیرک، راهی به دروازه رومن بورکی پیدا نکرد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۴۰، روی کار تیمی شاگردان کونته، مارتینز توپ را به کاندروا رساند و پاس کات‌بک او با ضربه دقیق وسینو تبدیل به گل دوم اینتر شد تا کار برای میزبان دشوار شود. در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، ارسال عالی شولتز با ضربه والی سانچو همراه شد اما باز هم هندانوویچ ناجی دروازه اینتر شد تا نیمه اول با برتری ۲-۰ افعی‌ها به پایان برسد.

دورتموند نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و حملات این تیم در دقیقه ۵۱ به ثمر نشست. پاس کات‌بک گوتزه با ضربه بغل پای اشرف حکیمی تبدیل به گل شد تا اختلاف به حداقل برسد. زنبورها در ادامه چندین فرصت را توسط هازارد و سانچو از دست دادند تا اینکه در دقیقه ۶۴، پاکو آلکاسر بلافاصله بعد از ورودش به زمین با یک پاس عالی موقهیت را برای یولیان برانت مهیا کرد و ضربه دقیق او گل تساوی دورتموند را به همراه داشت.

تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۷۷، اشرف حکیمی حرکت را آغاز کرد و توپ را به سانچو رساند. پاس در عمق ستاره انگلیسی دوباره به حکیمی رسید و او با ضربه‌ای از زیر دستان هندانوویچ گل برتری زنبورها را به ثمر رساند تا ورزشگاه منفجر شود. تلاش‌های دو تیم ادامه نتیجه‌ای نداشت و بازی با پیروزی ۳-۲ زردپوشان دورتموند خاتمه یافت.

دورتموند با این پیروزی شیرین ۷ امتیازی شد و گام بلندی در راه صعود به مرحله حذفی برداشت. اینتر هم ۴ امتیازی باقی ماند و امید به دو بازی آینده خود دارد.

ببینید:

خلاصه بازی اینتر 2 - 3 دورتموند/ ویدیو

دورتموند ۳ - ۲ اینتر؛ کامبک رویایی زنبورها با درخشش حکیمی
دورتموند ۳ - ۲ اینتر؛ کامبک رویایی زنبورها با درخشش حکیمی
دورتموند ۳ - ۲ اینتر؛ کامبک رویایی زنبورها با درخشش حکیمی

تگ ها


مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا زنبور‌ها لوسین فاوره آنتونیو کونته نراتزوری فوتبال جهان