دورتموند ۰ - ۰ بارسلونا؛ غنیمت یک امتیازی در شب بازگشت مسی

در شب بازگشت مسی به میادین، بارسلونا در اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان در خانه دورتموند به کسب تساوی رضایت داد...

در شب بازگشت مسی به میادین، بارسلونا در اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان در خانه دورتموند به کسب تساوی رضایت داد

به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین شب از اولین هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۳:۳۰، بوروسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان بارسلونا بود که این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

بازی دو تیم همانطور که انتظار می‌رفت با سرعت خوبی آغاز شد و زردپوشان دورتموند با حمایت هواداران سعی در تدارک حملات خود روی دروازه تراشتگن داشتند. در دقیقه ۲۵ اولین شانس میزبان برای گلزنی به دست آمد اما تراشتگن در شرایطی تک به تک مارکو رویس را ناکام گذاشت. در دقیقه ۳۴ جوردی آلبا به دلیل مصدومیتی که به نظر از ناحیه همسترینگ است روی زمین می‌افتد و دقایقی بعد سرخیو روبرتو جانشین او می‌شود تا تعویض اول والورده تعویضی اجبار باشد. در دقیقه ۳۹ این بار سانچو برای گلزنی فرصت داشت اما ضربه او دقت کافی را نداشت و از بالای دروازه به بیرون رفت. در ادامه تلاش‌های دو تیم به جایی نرسید و این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

چیزی از آغاز نیمه دوم نگذشته بود که حرکت انفرادی سوارز و ضربه زاویه بسته او با واکنش بورکی به کرنر رفت. زنبورها در نیمه دوم سرحال‌تر به نظر می‌رسیدند و چندین بار با ارسال‌های خطرناک دروازه بارسا را تهدید کردند. تلاش‌های آنها در دقیقه ۵۵ به ثمر نشست و اویدیو هاتگان خطای نلسون سمدو روی جیدون سانچو را پنالتی تشخیص داد. اما ضربه مارکو رویس از روی نقطه پنالتی با واکنش دو مرحله‌ای تراشتگن روبه‌رو شد تا طلایی‌ترین بخت شاگردان فاوره این‌گونه از دست برود.

اما انتظار هواداران بارسلونا در دقیقه ۵۸ به پایان رسید و لیونل مسی پس از هفته‌ها مصدومیت جانشین آنسو فاتی در زمین شد. در کنار او راکیتیچ هم به جای بوسکتس به میدان آمد تا بلوگرانا چهره‌ای هجومی‌تر به خود بگیرد. میزبان حملات خود را ادامه داد و بارسا بیش ار گلزنی به فکر گل نخوردن در این بازی بود. در دقیقه ۷۴ پاس کات‌بک سانچو با ضربه بی‌دقت رویس از بالای دروازه تراشتگن به بیرون رفت تا آه از نهاد هواداران دورتموند بلند شود. دقایقی بعد بهترین فرصت دورتموند در این بازی ایجاد شد اما ضربه فوق‌العاده یولیان برانت با برخورد به تیر افقی دروازه بارسا به بازی بازگشت.

در ادامه هر دو تیم تلاش زیادی کردند اما هیچ‌کدام موفق به گلزنی نشدند تا این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی دورتموند 0 - 0 بارسلونا/ ویدیو

بارسلونا در شوک؛ گریزمان بلای جان بلوگرانا می‌شود؟

دورتموند ۰ - ۰ بارسلونا؛ غنیمت یک امتیازی در شب بازگشت مسی
دورتموند ۰ - ۰ بارسلونا؛ غنیمت یک امتیازی در شب بازگشت مسی
دورتموند ۰ - ۰ بارسلونا؛ غنیمت یک امتیازی در شب بازگشت مسی

تگ ها


سیگنال ایدونا پارک ارنستو والورده لوسین فاوره فوتبال جهان فوتبال