دورتموند تسلیم شد؛ سانچو در یک قدمی منچستر

نشریه ایندیپندنت ادعا کرد که باشگاه بروسیا دورتموند با انتقال جیدون سانچو به منچستریونایتد موافقت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد کشمکش ها بر سر جیدون سانچو رو به اتمام است و این ستاره جوان انگلیسی فصل بعد برای منچستریونایتد توپ خواهد زد.

پس از قطعی شدن سهمیه منچستریونایتد در لیگ قهرمانان، این باشگاه تلاش ها برای جذب جیدون سانچو را جدی تر کرد. دورتموند مدت ها حاضر به مذاکره نبود و تنها راه انتقال این ملی پوش انگلیسی را پرداخت ۱۱۱ میلیون یورو از سوی یونایتد می دانست اما طبق ادعای ایندیپندنت، سران دورتموند با کاهش این مبلغ به ۶۶ میلیون یورو موافقت کرده اند؛ هرچند یونایتد رقم باقیمانده(۴۵ میلیون یورو) را باید به صورت بندهای متغیر پرداخت کند.

به عبارتی رقم نهایی انتقال ممکن است به همان ۱۱۱ میلیون یورو برسد ولی یونایتد این مبلغ را با تاخیر و بر اساس یکسری بندهای متغیر پرداخت خواهد کرد.

سانچو تابستان ۲۰۱۷ با تنها ۷.۷ میلیون یورو از سیتی جذب شد در حالی که هیچکس روی او شناخت نداشت ولی به سرعت توانست تبدیل به یک مهره تاثیرگذار در این باشگاه آلمانی شود.

سانچو فصل جاری ۳۲ بازی در بوندسلیگا انجام داد، ۱۷ گل زد و ۱۷ پاس گل نیز داد. او مهمترین خرید تابستانی یونایتد خواهد بود و ستاره ای که یونایتد امیدوار است به کمک او بتواند فصل بعد مدعی جدی قهرمانی باشد و تنه به تنه لیورپول و سیتی بزند.

بیشتر ببینید:

تمام گل های منچستریونایتد در فصل 20-2019/ ویدیو

سهمیه لیگ قهرمانان برای منچستریونایتد و سولسشر/ ویدیو

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ منچستر یونایتد فوتبال