دورتموند فاش کرد؛ رئال مادرید به دنبال ارلینگ هالند

هانس یواخیم واتزکه، مدیر اجرایی دورتموند فاش کرد رئال مادرید برای جذب ارلینگ هالند اقدام کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بند آزادسازی ۷۵ میلیون یورویی قرارداد ارلینگ هالند در تابستان سال بعد فعال می شود و از همین حالا تیم های بزرگ اروپایی برای خرید این ستاره گلزن وارد عمل شده اند. از رئال مادرید نیز به عنوان یکی از مشتری های جدی او نام برده شده و هانس یواخیم واتزکه تایید کرد کهکشانی ها خواهان جذب ارلینگ هالند برای فصل بعد هستند.

هانس یواخیم واتزکه گفت: "مهم نیست مقصد بعدی او کجاست، حالا همه درباره ارلینگ هالند با شما حرف می زنند. تنها چیزی که می توانم به شما تضمین بدهم این است که رئال مادرید علاقه زیادی به هالند دارد. البته می توانم از ۲۵ تیم دیگر را نام ببرم، اما با اطمینان می توانم در مورد پیشنهاد رئال مادرید با شما حرف بزنم.

هم احتمال جدایی ارلینگ هالند و هم ماندن او وجود دارد. چند روز پیش مذاکرات بسیار خوبی با مینو رایولا داشتم. این مذاکرات همیشه دوستانه بوده و ما قطعا در چند هفته آینده جلسه دیگری خواهیم داشت. تمرکز روی پیشرفت ارلینگ هالند است.

مانند رابرت لواندوفسکی، من دوست دارم ارلینگ روزی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود و به او افتخار کنم. شخصا فکر می کنم اگر هالند مدتی دیگر هم در بوندسلیگا بماند به سودش خواهد بود. اما مینو رایولا فردی است که به خوبی می داند دارد چه کار می کند.

بازگشت احتمالی یورگن کلوپ؟ او هر وقت بخواهد می تواند به دورتمند بازگردد، اما نه دیگر به عنوان سرمربی. اگر کلوپ در هر مقطعی این احساس را داشته باشد که خواهان بازگشت به باشگاه است، همه درها به روی او باز است. ما با یکدیگر صحبت می کنیم و من فکر نمی کنم که خود کلوپ هم بخواهد برای همیشه در دنیای مربیگری باقی بماند. اما اگر در هر مقطع او او دوران مربیگری را به پایان رسانده و علاقمند به حضور در دورتموند باشد، ممکن است این اتفاق رخ دهد. البته من احتمال این موضوع را خیلی کم می دانم."

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند رئال مادرید لالیگا Bundesliga فوتبال