دورتموند و رد پیشنهاد هنگفت رئال مادرید در تابستان

رئال مادرید تلاش کرده جیدون سانچو را از دورتموند با رقم ۹۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال جیدون سانچو، پدیده انگلیسی دورتموند به منچستریونایتد مطرح شد و در نهایت طرفین به توافق مالی نرسیدند. اما شبکه اسکای اسپورتس امروز در گزارشی مدعی شد رئال مادرید نیز حاضر بوده ۹۰ میلیون یورو برای خرید جیدون سانچو پرداخت کند، اما در نهایت این انتقال رخ نداده است.

دورتموند به صراحت اعلام کرده بود برای فروش جیدون سانچو یک پنی کمتر از ۱۲۰ میلیون یورو قبول نمی کند. سانچو از زمان پیوستن از منچسترسیتی به دورتموند در دو فصل اخیر بوندسلیگا ۲۹ گل زده و ۳۰ پاس گل داده است. همین کارنامه باعث شده سانچو نه تنها یکی از آینده دارترین بازیکنان اروپا، بلکه یکی از بهترین بازیکنان جهان لقب گیرد.

هواداران از همان ابتدا انتظار نداشتند که رئال مادرید در تابستان امسال خریدی انجام دهد، زیرا مدیران باشگاه به وضوح اعلام کردند که علی رغم عملکرد ضعیف در لیگ قهرمانان، شرایط مالی برای جذب بازیکنان جدید مساعد نیست. همچنین رئال مادرید می خواهد منابع مالی خود را برای جذب بازیکنانی مانند ارلینگ هالند، کیلیان امباپه و ادواردو کاماوینگا در سال ۲۰۲۱ پس انداز کند و به همین دلیل حاضر به پرداخت رقم مورد نظر دورتموند نشده است. بدین ترتیب به نظر می رسد در تابستان بعد رقابت بزرگی برای خرید جیدون سانچو شکل می گیرید و تیم های نامداری برای خرید او مبارزه خواهند کرد.

تگ ها


جیدون سانچو رئال مادرید