دورتموند ۳ - ۳ پادربورن؛ فرار معجزه‌آسای زنبورها از شکست

دورتموند در حالی که در نیمه اول با سه گل از حریف عقب افتاده بود، در نیمه دوم با جبران هر سه گل از یک شکست خانگی فرار کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین بازی از هفته دوازدهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان پادربورن بود که این بازی در نهایت با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.

برخلاف انتظار زنبورها را بازی را خوب شروع نکردند و در همان دقیقه ۵، استرلی مامبا گل اول را وارد دروازه‌شان کرد و در ادامه تلاش‌های آنها بی‌ثمر بود در دقیقه ۳۷، مامبا موفق شد دومین گل میهمان را نیز به ثمر برساند. کار برای دورتموند دشوارتر هم شد و در دقیقه ۴۳، هولتمان برای سومین بار دروازه شاگردان فاوره را باز کرد تا نیمه اول با برتری ۳-۰ پادربورن به پایان برسد.

اما زنبورها در نیمه دوم بازی را بهتر آغاز کردند و خیلی زود در دقیقه ۴۷، توسط جیدون سانچو به گل رسیدند تا بازی را امیدوارانه‌تر دنبال کنند. حملات زردپوشان ادامه داشت و در دقیقه ۸۴، اکسل ویتسل با ضربه سر گل دوم میزبان را به ثمر رساند تا در دقایق پایانی امید به ایدونا پارک بازگردد.

دورتموند با این تساوی ۲۰ امتیازی شد و موقتاً به رده پنجم جدول صعود کرد.

اخبار مرتبط:

رقابت منچستریونایتد و دورتموند بر سر ستاره یوونتوس

 

تگ ها


بوندسلیگای آلمان هفته دوازدهم بوندسلیگا سیگنال ایدونا پارک بروسیا دورتموند پادربورن فوتبال جهان زنبور‌ها لوسین فاوره فوتبال