دورتموند پاسخ بارسلونا را داد؛ هالند فروشی نیست

مدیر ورزشی باشگاه دورتموند به ملاقات امرزو پدر ارلینگ هالند و مینو رایولا با رئیس باشگاه بارسلونا واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی پیش نشریه اسپورت با انتشار تصاویر ورود مینو رایولا مدیر برنامه های مشهور ایتالیایی و پدر ارلینگ هالند به فرودگاه بارسلونا خبرساز شد. هر دو راهی دفتر خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا شدند تا در مورد انتقال احتمالی ستاره نروژی دورتموند مذاکره کنند.

هالند از ژانویه ۲۰۲۰ برای دورتموند بازی می کند و بهترین گلزن این تیم است اما وضعیت نه چندان خوب دورتموند در بوندسلیگا و احتمال ناکامی در کسب سهمیه باعث شده تا به جدایی فکر کند.

هالند تا ۲۰۲۴ با دورتموند قرارداد دارد و از تابستان ۲۰۲۲ نیز بند فسخ ۷۵ میلیون یورویی او فعال خواهد شد ولی از همین حالا مورد توجه چند باشگاه بزرگ از جمله رئال، بارسا، سیتی، یوونتوس و یونایتد قرار گرفته است. با ملاقات امروز به نظر می رسد او به بارسا نزدیک تر شده باشد.

میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند پس از فاش شدن خبر ملاقات رایولا و آلف هالند با رئیس بارسلونا به اسکای آلمان گفت:« دیروز با رایولا حرف زدم و او موضع ما در قبال جدایی ارلینگ هالند را به خوبی می داند. هالند تا ۲۰۲۴ قرارداد دارد و فروشی نیست. ما به هیچ وجه قصد از دست دادن او را نداریم. ارلینگ بازیکن آینده دار ماست و روی او حساب کرده ایم.»

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند بارسلونا