دورتموند ۱ - ۳ یونیون برلین؛ شکست زنبورها مقابل میزبان تازه‌وارد

زردپوشان دورتموند که رقابت‌های این فصل را عالی آغاز کرده بودند، امشب در کمال شگفتی مقابل تازه‌واردان بوندسلیگا شکست خوردند...

به گزارش مدال، در ادامه هفته سوم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، یونیون برلین که به تازگی به سطح اول فوتبال آلمان صعود کرده در ورزشگاه آلتن فورتری شهر برلین میزبان زردپوشان دورتموند بود که این دیدار در نهایت با برتری ۱-۳ میزبان به پایان رسید.

در دقایق ابتدایی حملات دو تیم نتیجه ای نداشت، اما در دقیقه 25 یونین برلین به گل اول دست یافت. ارسال کرنر زمینی و دقیق در ابتدای محوطه با ضربه دقیق ماریوس بولتر همراه شد و بر خلاف انتظار یونیون برلین به گل اول دست یافت. اما این برتری پایدار نبود و دورتموند موفق شد خیلی زود و با ضربه دقیق پاکو آلکاسر از دهانه دروازه به گل تساوی دست یابد و بازی 1-1 شود. در ادامه نیمه دوم حملات دو تیم منجر به گل نشد و در نهایت بازی در نیمه نخست با تساوی 1-1 به اتمام رسید.

اما دوباره این یونیون برلین بود که در اوایل نیمه دوم به گل رسید. باز هم این ماریوس بولتر بود که روی ریباند یک موقعیت تک به تک موفق شد با ضربه‌ای زمینی و دقیق دروازه دورتموند را باز کند. اما این پایان کار نبود و سباستین آندرسون در دقیقه 76 موفق شد گل سوم را نیز برای یونیون برلین به ثمر برساند تا کار دورتموند برای بازگشت دشوارتر شود. در ادامه تلاش دورتموند نتیجه‌ای نداد و یونیون برلین موفق شد با نتیجه 1-3 این تیم را مغلوب کند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی دورتموند 1 - 3 یونیون برلین/ ویدیو

 واکنش جالب زنبورها به هم‌گروهی با بارسلونا 

تگ ها


زنبور‌ها هفته سوم بوندسلیگا ورزشگاه آلتن فورتری فوتبال جهان بورسیا دورتموند یونیون برلین یونیون برلین-بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال