دورتموند: یک فصل دیگر جیدون سانچو را می خواهیم

با وجود اوجگیری شایعات درباره انتقال جیدون سانچو به یونایتد، مدیر ورزشی دورتموند می‌گوید این باشگاه مایل است او را یک فصل دیگر هم در اختیار داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه مدتی است شایعات درباره انتقال جیدون سانچو پدیده انگلیسی باشگاه بوروسیا دورتموند به منچستریونایتد به اوج رسیده و گفته می‌شود این انتقال به زودی نهایی خواهد شد، اما میشائیل زورک مدیر ورزشی باشگاه آلمانی در واکنش به این شایعات می‌گوید باشگاهش مایل است سانچو را به مدت یک فصل دیگر در اختیار داشته و در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ از او استفاده کند.

زورک در این باره به رسانه ها گفت: " جیدون فوتبالیستی استثنایی است و من تا حالا هیچوقت بازیکنی ندیده ام که در این سن اینقدر پتانسیل داشته باشد. اگر به سن او نگاه کنید به نظر من جیدون سانچو می تواند یکی از بزرگترین فوتبالیست های دنیا بشود".

مدیر ورزشی بوروسیا دورتموند در ادامه گفت: " اگر جیدون یک فصل دیگر در تیم ما بماند خیلی خوشحال خواهیم شد. در حال حاضر وضعیت از این قرار است. قبل از هر چیز فقط باید به واقعیتها توجه کرد. واقعیت هم از این قرار است که ما با او تا سال ۲۰۲۲ قرارداد داریم".

بیشتر بخوانید:
ورود پیرلو به دنیای مربی‌گری با تیم زیر ۲۳سال یووه
بهترین گلزن تاریخ PSG در لیست خرید بایرن 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات جیدن سانچو منچستر یونایتد بورسیا دورتموند لیگ برتر Bundesliga فوتبال