دورتموند 3 (2) - (4) 3 وردربرمن؛ خداحافظی زنبورها با جام حذفی +ویدیو

وردربرمن با پیروزی در ضربات پنالتی، راهی دور بعد جام حذفی شد...

امشب دورتموند در جام حذفی آلمان میزبان وردربرمن بود.

به گزارش مدال، دو تیم دورتموند و وردربرمن در مرحلۀ یک‌هشتم نهایی جام حذفی آلمان امشب از ساعت 23:15 در سیگنال ایدونا پارک به مصاف یکدیگر رفتند.

در نیمۀ اول این دیدار ، تیم میهمان بود که بازی را خوب آغاز کرد و در دقیقۀ 5 توسط راشیکا به گل اول رسید. بعد از این گل که دورتموند خود را در زمین خود حذف شده می‌دید روی یک ضربه کاشتۀ زیبا در دقیقۀ 3+45 توسط مارکو رویس به گل تساوی رسید.

در شروع نیمۀ دوم مارکو رویس به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد و آلکاسر به جای او وارد بازی شد. در نیمۀ دوم برخلاف موقعیت‌های دو تیم بازی با همان تساوی یک بر یک به پایان رسید. در وقت‌های اضافه در دقیقۀ 105 پولیشیچ برای دورتموند گل‌ زد ولی شادی این گل سه دقیقه بیشتر طول نکشید و پیزارو که در دقیقۀ 91 به میدان آماده بود گل دوم وردربرمن را در دقیقۀ 108 به‌ثمر رساند. اما این پایان کار نبود، اشرف حکیمی در دقیقۀ 113 نتیجه را سه بر دو به سود دورتموند کرد.

وردربرمن که به هیچ وجه دوست نداشت حذف شود در دقیقۀ 119 روی یک ضربۀ کرنر توسط هارنیک به گل سوم رسید تا برندۀ این بازی در ضرباب پنالتی مشخص شود. در ضربانت پنالتی با درخشش دروازه‌بان وردربرمن این تیم توانست با نتیجۀ چهار بر دو دورتموند را شکست دهد و به مرحلۀ یک‌چهارم نهایی جام حذفی آلمان صعود کند.