دورتموند 5 – 1 هانوفر؛ یکه‌تازی زنبورها در بوندسلیگا +ویدئو

زنبورها هانوفر را گل‌باران کردند....

زنبورها در هفتۀ نوزدهم بوندسلیگا میهمان خود را گلباران کردند تا همچنان در صدر جدول تکیه بزنند.

به گزارش مدال، از هفتۀ نوزدهم بوندسلیگا آلمان دو تیم بورسیا دورتموند و هانوفر در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند.

دو تیم با ترکیب زیر در میدان مسابقه حاضر شدند:

بورسیا دورتموند: رومن بورکی، اشرف حکیمی، لوکاس پیشچِک، جولیان ویگل، عبدو دیالو، السل ویتسل، دلینی، گوئریرو، جیدون سانچو، مارکو رویس، ماریو گوتزه

هانوفر: میشل ایسر، میکو آلبورنوز، ماروین باکالورز، کوین آکپوما، ایور فوسوم، نیکولای مولر، ماتیاس اوستروزولک، هنریک ویدانت، کوین ویمر، وادمار آنتون، نوا سارنرن

با سوت آغاز نیمۀ اول دو تیم کار را هجومی دنبال کردند و در صحنه‌هایی از بازی خطرناک ظاهر شدند. اما این تیم میزبان بود که با شوت فوق‌العاده زیبا توسط اشرف حکیمی در دقیقه 24 دروازه میهمان را گشود تا نتیجه را 1-0 کند. تلاش‌های هانوفری‌ها در این دیدار نتیجه‌ای در برنداشت تا این نیمه با همین تک گل به‌پایان برسد.
با شروع نیمۀ دوم بار دیگر این زنبورها بودند که نبض بازی را در اختیار داشتند و فرصتی به حریف سرسخت خود ندادند. زنبورها به مانند نیمۀ اول قدرت خود را به حریف خود نشان دادند و بار دیگر توسط رویس در دقیقه 60 به گل دوم رسیدند. اما این پایان کار نبود و سه دقیقه بعد (63) گل سوم را هم وارد دروازه حریف خود کردند.

در حالی که پیش‌بینی می‌شد تیم هانوفر کمی به‌خود بیاید و یکی از گل‌ها را جبران کند اما موفق به این کار نشد و باز هم این شاگردان فاوره بودند که با یک ضد حمله‌ای خطرناک توانستند نتیجه را سنگین‌تر کنند و برای چهارمین بار توسط گوئریرو در دقیقه 67 دروازه میهمان خود را باز کنند.

در ادامه بازیکنان هانوفر کمی به‌خود آمدند و در دقیقه 87 توسط باکالورز یکی از گل‌ها را جبران کردند. در حالی که این دیدار به‌نظر می‌رسید با همین نتیجه به‌پایان برسد اما ویتسل با شوتی زیبا گل پنجم تیمش را هم به‌ثمر رساند تا سنگینی این نتیجه را بیش از پیش بیشتر کند. این نتیجه تا پایان پابرجا بود تا زنبورها به صدرنشینی خود ادامه دهند.