دورخیز سه میلیون نفر برای خرید بلیت لیگ برتر

مدیر پروژه گیت‌های الکترونیک ورزشگاه آزادی درباره نحوه بلیت فروشی گفت: هوادارانی که بلیت خریده‌اند، کافی است با کارت ملی به ورزشگاه بروند....

به گزارش مدال، علی اصغر انتظار خیر، مدیر پروژه گیت‌های الکترونیک ورزشگاه آزادی درباره نحوه بلیت فروشی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: از زمانی که سایت فروش باز شد، 3 میلیون نفر مراجعه کننده داشته‌ایم. از لحظه‌ای که یک نفر پذیرش می‌شود و صندلی انتخاب می‌کند آن صندلی رزرو شده و به رنگ زرد در می‌آید. زمان خرید 15 دقیقه در نظر گرفته شده است که در آینده این زمان کم می‌شود تا هر صندلی کمتر در نوبت رزرو باقی بماند.

وی افزود: در حال حاضر 13 هزار ثبت‌نام داشته‌ایم. 7 هزار صندلی پر شده است و 19 هزار صندلی دیگر خالی است که در مورد بسیاری از آنها عملیات خرید بلیت جریان دارد. سکوی مربوط به تیم میهمان در سایت فروش به رنگ سبز مشخص شده است. همچنین یکی از گلایه‌های‌های هموطنان این است که خرید بلیت را انجام داده‌اند، اما پیامی نگرفته‌اند و نگران هستند. البته وقتی عملیات بانکی انجام می‌شود شبکه شاپرک باید پایان خرید را اعلام کند. همچنین قصد داریم خط ارتباطی خاصی را از بازی بعد ایجاد کنیم که پیامک خرید ارسال شود.

انتظار خیر اضافه کرد: از این ناحیه هم‌اکنون نیز مشکل خاصی وجود ندارد و عزیزانی که اقدام به خرید بلیت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به پروفایل خود در سایت فروش بلیت، بلیت‌های خریداری شده را ملاحظه کنند. همچنین یادآوری می‌کنیم بر خلاف بلیت فروشی‌های قبلی، این طور نیست که پرینت صادر شود. فرایند ارائه بلیت کاملاً الکترونیک است و تماشاگران پس از اطمینان از صحت خرید از طریق پروفایل خود، باید با  کارت ملی در ورزشگاه حضور پیدا کنند.

 دیدار پرسپولیس - پارس جنوبی ساعت 19:10 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط:

توضیحات روابط عمومی ورزشگاه آزادی درمورد خرید بلیت بازی‌های پرسپولیس

تگ ها


بلیت فروشی الکترونیکی افتتاحیه لیگ برتر فوتبال ایران علی اصغر انتظار خیر پرسپولیس پارس جم جنوبی پارس جنوبی جم پرسپولیس پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال