دورخیز نیما و نوشاد برای رزرو بلیت توکیو

برادران عالمیان به عنوان نفرات اعزامی تیم ملی تنیس روی میز ایران برای کسب سهمیه المپیک معرفی شدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنیس‌روی‌میز نیز به عنوان یکی از رشته‌هایی که امید به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ دارند، این روزها برنامه‌های خود را دنبال می‌کند.


همانطور که پیش‌بینی می‌شد برادران عالمیان از سوی فدراسیون به عنوان نفرات اعزامی به مسابقات کسب سهمیه معرفی شدند و باید دید مثل دوره های قبلی می توانند حضور در بزرگترین رویداد ورزشی جهان را تجربه کنند یا خیر.


دبیر فدراسیون تنیس روی میز در این باره گفت: با اعلام کنفدراسیون آسیا مبنی بر چگونگی انتخاب ۶ سهمیه آسیا برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن و تعداد نفرات هر کشور برای شرکت در مسابقات انتخابی مناطق، فدراسیون تنیس‌روی‌میز نیز جلساتی را برای انتخاب نفرات برگزار کرد که طی نظر کادرفنی تیم های ملی و موافقت مدیریت فدراسیون نفرات اعزامی مشخص شدند .


وی افزود: کادرفنی تیم‌های ملی پیشنهاد کردند که نوشاد و نیما عالمیان نفرات اول و دوم ایران در رنکینگ جهانی و همچنین ندا شهسواری نفر اول ایران در رنکینگ زنان جهان به رقابت‌های انتخابی المپیک در تایلند اعزام شوند و برای نفر دوم بانوان بین مهشید اشتری ، شیما صفایی و پریناز حاجیلو نفرات منتخب در مسابقات انتخابی تیم ملی یک مسابقه دوره‌ای ۴ گیم از ۷ گیم برگزار شود و فرد پیروز به مسابقات انتخابی المپیک اعزام شود. در نهایت دیروز این مسابقه برگزار شد و شیما صفایی به عنوان فرد پیروز این مسابقه به همراه ندا شهسواری نمایندگان ایران در تایلند خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

پایان کار ساحلی بازان ایران در قهرمانی آسیا

تداوم شکست‌های اولیشتن با حضور موسوی
 

تگ ها


نیما عالمیان تنیس روی میز نوشاد عالمیان