دورقی: امیدوارم برابر استقلال نتیجه خوبی بگیریم

در آستانه دیدار استقلال و فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر، میثم دورقی هافبک تیم فوتبال فولاد در مورد شرایط این بازی و شاگردان جواد نکونام صحبت کرد...

در آستانه دیدار استقلال و فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر، میثم دورقی هافبک تیم فوتبال فولاد در مورد شرایط این بازی و شاگردان جواد نکونام صحبت کرد

به گزارش مدال، میثم دورقی در گفت و گو با سایت باشگاه فولاد خوزستان درخصوص دیدار این تیم در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور برابر استقلال تهران، اظهار داشت: بازی خیلی سختی داریم و باتوجه به این‌‌که هم فولاد و هم استقلال در هفته اول شکست خوردند، دو تیم در بازی این هفته به دنبال نتیجه گرفتن هستند، البته شرایط برای ما سخت‌تر است زیرا در زمین حریف و برابر هواداران آنها بازی می‌کنیم.

وی بیان کرد:  تلاش‌مان را می‌کنیم تا شکست برابر نفت آبادان را جبران کنیم. امیدوارم با برنامه‌ریزی که آقای نکونام و کادر فنی برای این دیدار دارند، نتیجه خوبی کسب شود و دل هواداران را شاد کنیم.
هافبک  تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این‌که از هواداران می‌خواهیم که کنار تیم باشند و صبوری کنند گفت: بازی‌های سختی در پیش داریم و ما نیز برای رسیدن به هماهنگی لازم نیاز به زمان داریم. بر این اساس هواداران باید در تمامی شرایط کنار ما باشند وبا تشویق‌ها و حمایت‌هایشان ما را دلگرم کنند. 
وی با بیان این‌که تمام هم و غم باشگاه و مجموعه تیم موفقیت فولاد و شاد کردن دل مردم خوزستان است عنوان کرد هدف ما رسیدن به این مهم است و دست از تلاش بر نمی‌‌داریم.

بیشتر بخوانید:

واکنش بازیکن استقلال به جریمه اش از سوی باشگاه