دوری ۴ ماهه کهکشانی‌ها از سانتیاگو برنابئو

رئال مادرید به دلیل آغاز بازسازی برنابئو تا شهریورماه نمی‌تواند میزبان هیچ دیداری باشد...

رئال مادرید بازسازی ورزشگاه برنابئو را آغاز کرده است.

به گزارش مدال، به نقل از آاس، از چند روز پیش بازسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو آغاز شد. روندی که برای سه سال دیگر نیز ادامه خواهد داشت تا برنابئویی مدرن‌تر از همیشه را شاهد باشیم. در همین شروع کار مشخص شده است که رئال نمی‌تواند تا اواسط ماه سپتامبر(23 شهریور)، میزبان هیچ رقابتی باشد.

علاوه بر اینکه جام سانتیاگو برنابئو که همواره اوایل آگوست برگزار می‌شد، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، باشگاه رئال مادرید از لالیگا درخواست کرده است که در سه هفته ابتدایی به عنوان میهمان به میدان برود و تنها از 14 سپتامبر شرایط برای میزبانی در برنابئو را خواهد داشت.

علاوه بر رئال مادرید سه باشگاه وایادولید، سوسیداد و ایبار نیز درخواست مشابهی را مطرح کرده‌اند. در صورت موافقت لالیگا، از آخرین بازی خانگی رئال در فصل گذشته که برابر بتیس بود (19 می) تا اولین بازی خانگی فصل بعد که 14 سپتامبر خواهد بود، چهار ماه کهکشانی‌ها به دور از برنابئو خواهند ماند.

سه هفته اول لالیگا از 17 و 18 آگوست ( 26 و 27 مرداد) به شکل منظم برگزار می شود و سپس شاهد وقفه دو هفته‌ای به دلیل بازی‌های ملی خواهیم بود. پس از هفته چهارم لالیگا نیز اولین هفته چمپیونزلیگ را خواهیم داشت.

اخبار مرتبط:

دردسر بزرگ برای مدافع رئال

تگ ها


کهکشانی‌ها سانتیاگو برنابئو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال