دوری یک ماهه ستاره جوان بارسلونا

آنسو فاتی ستاره جوان تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا به احتمال فراوان تا یک ماه نمی‌تواند این تیم را در رقابت‌های مختلف همراهی کند....

به گزارش مدال، این احتمال وجود دارد که فاتی ستاره جوان بارسلونا به مدت یک ماه نتواند در کنار آبی‌اناری‌ها باشد.
دوری این بازیکن به دلیل مصدومیت یا محرومیت نیست، بلکه به دلیل حضور او در جام‌جهانی زیر 17 ساله‌ها می‌باشد.
آنسو فاتی که تنها 16 سالن سن دارد، زودتر از آنچه که تصور می‌شد، نامش را در تاریخ بارسلونا جاودانه کرد. او به یکی از جوان‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه و لالیگا تبدیل شد و موفق شد گل نیز به ثمر برساند.
روزنامه‌های کاتالونیا اعلام کردند که بارسلونا احتمال دارد به مدت یک ماه نتواند از بودن فاتی سود ببرد. این بازیکن اکنون در تلاش است تا ملیت اسپانیایی خود را به ثبت برساند و اگر این اتفاق عملی شود، او در جام‌جهانی زیر هفده ساله‌های 2019 که در برزیل برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت. این بازی‌ها 26 اکتبر آغاز خواهد شد و تا 11 نوامبر ادامه خواهد داشت.
فراسیون فوتبال اسپانیا از مسئولین این کشور درخواست کرده‌اند تا هر چه زودتر شناسنامه اسپانیایی او را آماده کنند تا مقدمات حضور او در تیم‌ملی فراهم شود.
در صورت حضور فاتی در جام‌جهانی نوجوانان، این بازیکن در 7 بازی نمی‌تواند بارسلونا را همراهی کند. با این حساب او دو بازی از رقابت‌های چمپیونزلیگ که برابر اسلاویاپراگ جمهوری چک خواهد بود، را از دست می‌دهد.
آنسو فاتی در اصل ملیتی غنایی دارد و از 6 سالگی به همراه خانواده خود به اسپانیا مهاجرت کرد. او از سن ده سالگی وارد آکادمی فوتبال بارسلونا شد.

بیشتر بخوانید:

دورخیز آنسو فاتی برای رکوردی تاریخی در لیگ قهرمانان

تگ ها


آنسو فاتی آنسو فاتی بارسلونا رکوردشکنی آنسو فاتی گل آنسو فاتی گلزنی آنسو فاتی فاتی بارسلونا ملیت آنسو فاتی عملکرد آنسو فاتی بارسلونا لالیگا فوتبال