دور برگشت لیگ کشتی طبق برنامه برگزار می‌شود

پس از اعلام عدم برگزاری رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ صربستان، زمان مناسبی برای پیگیری دوباره لیگ کشتی کشورمان فراهم شد که از ابتدای آذرماه آغاز شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، با لغو رقابت‌های جهانی ۲۰۲۰ صربستان و اعلام رسمی این موضوع از سوی اتحادیه جهانی کشتی، بلاتکلیفی بسیاری از کشورها پایان یافت. سازمان لیگ فدراسیون کشتی نیز با توجه به تصمیم اتحادیه جهانی وارد گود شد تا دوباره تنور پیکارهای لیگ برتر را روشن کند.

بدین ترتیب سازمان لیگ با توجه به برنامه ریزی های قبلی خود تصمیم دارد مسابقات دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی را از روز دوم آذرماه آغاز کند تا رقابت‌های گروه الف طی روزهای ۲ و ۳ آذرماه برگزار شود. همچنین با توجه به برنامه سازمان لیگ، قرار است مسابقات گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی و گروه‌های الف و ب لیگ برتر کشتی آزاد هم طبق اعلام قبلی برگزار شود.

بدین ترتیب تمامی مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی به صورت متمرکز و به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شود که تیم‌ها نیز باید قبل از حضور در رقابت‌ها تست کرونا را پشت سر بگذارند.

در حالی که پیش از این قرار بود رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار شود، اتحادیه جهانی کشتی تصمیم به لغو این مسابقات گرفت.

بیشتر بخوانید:

متولیان کشتی ایران در انتظار بخشنامه جدید اتحادیه جهانی

کشتی ایران قید جام جهانی انفرادی را زد؟

 

 

تگ ها


کشتی آزاد کشتی فرنگی لیگ کشتی کشتی