دوستاره استقلال، قربانی جدید خشم مجیدی

با تصمیم فرهاد مجیدی سرمربی استقلال دو ستاره این تیم به دلیل رفتارهای پرخطر کرونایی ۵ درصد از قراردادهایشان را جریمه شدند....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال طی اطلاعیه ای اعلام کرد هر بازیکنی مصاحبه حضوری با رسانه های مختلف تصویری داشته باشد و در محافل مختلف پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند، ۵ درصد از قراردادش را جریمه خواهد شد.


این تصمیم را فرهاد مجیدی در پی ابتلای ۹ عضو تیمش به ویروس کرونا اتخاذ کرد تا بتواند جلوی سهل انگاری بازیکنان و مربیان را بگیرد.


از این رو او برای آنکه نشان بدهد عزمش برای مبارزه با کرونا در استقلال حداقل تا زمان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا جدی است، با دو ستاره تیمش برخورد جدی کرده است.


مسئولان باشگاه استقلال قرار بود این هفته ۵ درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند که فرهاد مجیدی به باشگاه اعلام کرده این مبلغ برای دو بازیکن تیمش یعنی داریوش شجاعیان و محمد نادری واریز نشود و به عنوان جریمه آنها محسوب شود.


نادری طی روزهای گذشته در مصاحبه ای حضوری با یکی از رسانه ها شرکت کرده بود و شجاعیان نیز در یک کلینیک کاشت مو حضور یافت و فعالیت تبلیغاتی داشت. رفتارهای پرخطر کرونایی این دو ستاره سبب شده تا مجیدی آنها را با جریمه مواجه کند.


سرمربی استقلال در صحبتی که امروز با بازیکنان تیمش در محل تمرین داشت ضمن اعلام جریمه ۵ درصد به دو بازیکن مذکور به سایر بازیکنان نیز بار دیگر تذکر داد از انجام مصاحبه تصویری و همچنین حضور در محافل پرخطر کرونایی پرهیز کنند تا با جریمه نقدی مواجه نشوند.


مجیدی ضمن تاکید بر اینکه همه بازیکنان را برای مسابقات آینده لیگ برتر نیاز دارد، از نفراتش خواست تا همه مسائل بهداشتی را رعایت کنند که اگر این اتفاق نیفتد مجبور به برخورد جدی با نفر ات خاطی خواهد شد.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال