دوستعلی ؛ دومین لژیونر آکادمی کیا (عکس)

امین دوستعلی، فوتبالیست جوان ایرانی، توانست نظر مساعد مربیان باشگاه پوگون یونان را جلب کند....

به گزارش "ورزش سه"، پوگون یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی لیگ لهستان به حساب می‌آید که تحت هدایت کوستا رونیاییچ عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است.


این باشگاه که در حال تلاش است تا تیمش را بیش از پیش تقویت کند، در اواسط ماه ژانویه یادگار رستمی را از ایران به خدمت گرفت.


اما حالا مشخص شده که این بازیکن قرار نیست تنها ایرانی حاضر در این باشگاه باشد و امین دوستعلی نیز پنج شنبه عصر قراردادی را با پوگون به امضا رساند.


این بازیکن از آکادمی فوتبال کیا به لهستان رفته است. قرارداد او با باشگاه جدیدش تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۵ خواهد بود و حالا منتظر است تا در تیم ذخیره‌های پوگون در دسته سوم به میدان برود.


داریوس آدامزوک، مدیر ورزشی این باشگاه، در واکنش به جذب دوستعلی گفت:« ما خوشحالیم که مهدی مهدوی‌کیا این لطف را به ما کرد. این واقعیت که اولین شاگردهای آکادمی او به اینجا آمده‌اند باعث افتخار ما است. ما ارتباط بسیار خوبی با هم داریم. فکر می‌کنم که هر دو طرف بتوانند از این همکاری بسیار سود ببرند.»


دوستعلی عضو تیم ملی زیر ۱۸ سال ایران است.


مهدی مهدوی‌کیا سرمربی تیم المپیک ایران که البته ادامه همکاری او با این مجموعه هنوز روشن نیست نیز در این باره نوشته است:این مسیر (انتقال بازیکنان مستعد ایرانی به اروپا) ادامه خواهد داشت.

تگ ها


آکادمی کیا تیم امید ایران مهدی مهدوی کیا