دوست دارم بازی فصل گذشته‌مان با PSG تکرار شود

بنجامین پاوارد مدافع فرانسوی بایرن مونیخ معتقد است این تیم می‌توانست گذشته یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان پاری‌سن‌ژرمن را شکست دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ که فصل گذشته برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا می جنگید، در مرحله یک چهارم نهایی مقابل تیم پرستاره پاری سن ژرمن قرار گرفت نهایتاً در مجموع دو بازی رفت و برگشت شکست خورد تا شاگردان هانسی فلیک از رسیدن به مراحل بالاتر چمپیونزلیگ باز بمانند.

در همین راستا اکنون از بنجامین پاوارد مدافع فرانسوی بایرن مونیخ سوال شده که در میان همه ۱۰۰ بازی که برای این تیم به میدان رفته دوست دارد کدام یک تکرار شود که او در جواب گفت: "یک چهارم نهایی فصل گذشته مقابل پاری سن ژرمن. ما شانس صعود داشتیم اما خوش شانس نبودیم. اما فوتبال همین است."

پاوارد در ادامه پیرامون کدام یک از مربیان بایرن مونیخ بیشتر به او کمک کرده هم گفت: "برای من هر سه مربی مهم بودند. من از هر یک از آنها چیزهایی یاد گرفتم. درک خوبی از نیکو کواچ داشتم، او من باعث پیشرفت من شد. با هانسی فلیک ما همه چیز را بردیم و رابطه مان بسیار محترمانه بود."

مدافع فرانسوی همچنین درباره سختی های یادگیری زبان آلمانی هم گفت: "اگر من تنها فرانسوی در بایرن بودم، آن را سریعتر یاد می گرفتم. سخت است، اما مربی و هم تیمی هایم را می‌فهمم. اگر لازم باشد، انگلیسی صحبت می کنم، اگرچه این دقیقاً نقطه قوت من نیست."

تگ ها


بایرن مونیخ تیم ملی آلمان پاری سن ژرمن هانس فلیک فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال