دوست دارم زودتر از صیادمنش به تیم ملی برسم!

پدیده جوان فوتبال زنان امیدوار است بتواند به عنوان جوان‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران در پیراهن تیم ملی بزرگسالان بدرخشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال زنان زیر 18 سال ایران برای نخستین‌بار تشکیل شده و مریم آزمون امیدوار است بتواند با تیم تازه تشکیل‌شده در رقابت‌های تورنمنت آسیای مرکزی که در اواخر اسفندماه برگزار می‌شود، موفق به کسب قهرمانی شده و نام تیم ایران به عنوان قهرمان کافا 2022 در رده سنی زیر 18 سال معرفی شود.

یکی از پای‌ثابت‌های اردوی تیم فوتبال زنان زیر 18 سال، یک بازیکن 15 ساله است! نازنین منصورالوارس که در رده‌های سنی پایه فوتبال زنان در سالیان گذشته همواره پای ثابت بوده و تجربه قهرمانی در کافا را هم در کارنامه فوتبالی‌اش دارد.

به سراغ گفتگو با این پدیده جوان فوتبال زنان رفتیم که در حال حاضر با اختلاف نسبت به همبازیان خود، جوان‌ترین عضو تیم فوتبال زنان زیر 18 سال است.

نازنین منصورالوارس که به نازنین منصوری شهرت یافته، در گفتگو با خبرنگار ما از رویاهای خود برای آینده مسیر فوتبالی‌اش صحبت کرده که در ادامه می‌خوانید؛ نکته جالب‌توجه این‌که او که در حال حاضر عضو تیم فوتبال زنان است، در تیم لیگ برتری فوتسال زنان حضور دارد!

* 3 سال است که در اردوهای ملی حضور دارم

من 4 سال قبل فوتبالم را در آکادمی اردلان آغاز کردم و خیلی زود توانستم به تیم ملی برسم و سه سال است که در رده‌های سنی تیم ملی حضور دارم؛ من اولین‌بار سه سال قبل به تیم زیر 15 سال ایران دعوت شدم که در آنجا جوان‌ترین عضو تیم بودم و 12 سال سن داشتم! در آن دوره توانستیم در رقابت‌های کافا عنوان قهرمانی را به دست آوریم که اولین تیمی بودیم که در رده سنی پایه توانستیم قهرمانی را در کافا کسب کنیم.

 

* فکر می‌کنم تیم زیر 18 سال‌مان موفق می‌شود

سال گذشته عضو تیم زیر 17 سال ایران شدم که همراه این تیم هم عازم تاجیکستان شدیم و در رقابت‌های کافا 2021 شرکت کردیم که نتیجه آن کسب عنوان نایب‌قهرمانی رقابت‌ها بود؛ فکر می‌کنم تیم زیر 18 سال می‌تواند علی‌رغم این‌که اولین دوره حضورش را در کافا تجربه می‌کند، موفق شود چرا که تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه در این تیم شکل گرفته است و بازیکنان نوجوان پرانگیزه‌ای در این تیم حضور دارند.

 

* در ملی، فوتبال بازی می‌کنم و در باشگاهی، فوتسال!

من به دلیل شرایط خانوادگی که داشتم و نمی‌توانستم شهرستان زندگی کنم، از چند تیم لیگ برتری فوتبال هم پیشنهاد داشتم اما تصمیم گرفتم که در تهران بازی کنم و از آن‌جایی هم که تهران تیم لیگ برتری فوتبال نداشت، امسال من در تیم فوتسال زنان پیکان هستم! البته که در کنار تمرینات فوتسالی، تمرینات فوتبال خودم را هم دارم و فوتبال بازی می‌کنم.

 

* دوست دارم زودتر از صیادمنش به تیم ملی برسم

اللهیار صیادمنش و رکسانا معصومی قطعا بازیکنان قابلی هستند که توانسته‌اند با تلاش‌هایشان در این سن و سال به تیم ملی بزرگسال دست پیدا کنند و جوان‌ترین بازیکنان ملی فوتبال ایران شوند؛ من هم تمام تلاشم را می‌کنم که هر چه زودتر بتوانم به تیم ملی بزرگسال برسم و امیدوارم این اتفاق برایم به‌زودی رخ بدهد.

 

* به لژیونر شدن فکر می‌کنم اما ...

قطعا هر فوتبالیستی دوست دارد که لژیونر شود و به تیم‌های مطرح اروپایی برود و در سطح اول فوتبال جهان بازی کند، من هم قطعا دوست دارم و تمام تلاشم را انجام می‌دهد که بتوانم در یک تیم خوب و مطرح لژیونر شوم اما عجله‌ای برای آن ندارم و تلاشم برای لژیونر شدن، حضور در یک تیم خوب و به‌نام است.

تگ ها


فوتبال بانوان فوتبال