دوشنبه، روز تعیین سرنوشت لیگ والیبال

نشست هم‌اندیشی مسئولان فدراسیون با باشگاهها برای تصمیم گیری پیرامون نحوه برگزاری ادامه لیگ برتر والیبال دوشنبه برگزار می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ برتر والیبال چند هفته ای است که به خاطر ابتلای بسیاری از بازیکنان و مربیان تیم های حاضر به کرونا متوقف شده و فدراسیون هم در این میان برنامه هایی برای ادامه مسابقات ارائه داده که با مخالفت هایی از سوی باشگاهها مواجه شده است.


فدراسیون هم وقتی با مخالفت باشگاهها مواجه شد، از برگزاری نشست هم اندیشی در روز دوشنبه خبر داده؛ نشستی که با حضور رئیس و سایر مسئولین فدراسیون والیبال، مدیران عامل و سرمربیان باشگاه‌های لیگ برتری، در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک تهران برگزار می‌شود.


به نظر می رسد فدراسیون والیبال روز دوشنبه بالاخره در برابر خواسته باشگاهها تسلیم خواهد شد و برخلاف اعلام قبلی که حداقل قصد داشت نیم فصل اول را به صورت رفت و برگشتی برگزار کند، رقابت ها به صورت متمرکز ادامه پیدا خواهد کرد.


جدیترین گزینه میزبانی هم برای مسابقات متمرکز تهران به حساب می آید، اما باید دید درباره شکل برگزاری مسابقات در نهایت باشگاهها با فدراسیون به چه توافقی دست پیدا خواهند کرد.


نکته جالب البته درباره برگزاری این نشست آنجاست که مجمع انتخاباتی فدراسیون شطرنج در همین سالن که قرار بود روز سه شنبه ۶ آبان برگزار شود، به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شده، اما فدراسیون والیبال یک روز قبل از آن جلسه هم اندیشی برگزار خواهد کرد!

بیشتر بخوانید:

مدافع جذاب والیبال جهان ایتالیایی شد!

روزهای عجیب ستاره والیبال، از کرونا تا سری‌آ

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران والیبال