دومین حکم دادگاه علیه نفت تهران

پس از شکایت آژانس مسافرتی سفرسازان خاورمیانه از باشگاه نفت تهران به دلیل بدهی در حدود ۳۰۰ میلیون تومان، از سوی اجرای احکام شعبه ۲۵ دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی شهید بهشتی، نامهای به سازمان لیگ فوتبال ارسال شده و در این نامه از مسئولان برگزار کننده بازیها خواسته شده تا جلوی انجام بازیهای این تیم گرفته شود ......

پس از شکایت آژانس مسافرتی سفرسازان خاورمیانه از باشگاه نفت تهران به دلیل بدهی در حدود ۳۰۰ میلیون تومان، از سوی اجرای احکام شعبه ۲۵ دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی شهید بهشتی، نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ارسال شده و در این نامه از مسئولان برگزار کننده بازی‌ها خواسته شده تا جلوی انجام بازی‌های این تیم گرفته شود.
همچنین رئیس شعبه ۲۵ دادگاه عمومی حقوقی از سازمان لیگ خواسته تا از نقل و انتقالات این باشگاه هم جلوگیری به عمل بیاید و همچنین ثبت قراردادی هم انجام نشود.

با این نامه قضایی باید دید آیا تیم نفت تهران قادر است در هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل گسترش‌فولاد تبریز به میدان برود یا نه.

قبل از این حکم ، آژانس هواپیمایی سهند برای طلب 900 میلیونی خود حکم توقیف اموال موسسه نفت را گرفته است و باید دید مالکان جدید نفت در قبال این بحران ، چه موضعی را اتخاذ می کنند؟

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال