دومین خرید تابستانی سرخ‌ها/ گزینه خروج کیست؟

محمدحسین کنعانی‌زادگان دومین خرید تابستانی پرسپولیسی‌ها پس از فرشاد احمدزاده محسوب می‌شود....

پرسپولیسی‌ها از دومین خرید تابستانی خود رونمایی کردند.
به گزارش خبرنگار مدال، محمدحسین کنعانی‌زادگان عصر امروز قرارداد دو ساله خود با پرسپولیس را امضا کرد تا دومین خرید تابستانی این تیم لقب گرفته باشد. اضافه شدن این مدافع ملی‌پوش به جمع بازیکنان پرسپولیس تعداد بازیکنان بزرگسال این تیم را به 19 نفر رساند تا در شرایط فعلی این تیم یک بازیکن بیش از ظرفیت ممکن در لیست بزرگسال خود داشته باشد.
در چنین شرایطی پرسپولیس بایستی یکی از بازیکنان بزرگسال فعلی خود را کنار بگذارد تا بتواند از کنعانی‌زادگان استفاده کند. خرید این مدافع میانی در شرایطی قطعی شده که ساعاتی پیش قرارداد محمد نادری نیز با پرسپولیسی‌ها تمدید شده بود تا پرسپولیسی‌ها همچنان در حال جذب بازیکن در خط دفاعی باشند.
در حال حاضر سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافعین میانی تخصصی پرسپولیس هستند و محمد انصاری، محمد نادری، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی و حتی کمال کامیابی‌نیا نیز تجربه بازی در این پست را داشته‌اند.
در وضعیت فعلی به نظرمی‌رسد یک بازیکن با خصوصیات تدافعی به درب خروجی این تیم نزدیک باشد و باید دید آیا نام این بازیکن طی روزهای آتی اعلام خواهد شد یا آن طور که پیشتر اعلام شده بود اعلام لیست مازاد سرخ‌ها به پس از اردوی ترکیه موکول خواهد شد. 

 

اخبار مرتبط:
رسمی؛ کنعانی‌زادگان به پرسپولیس پیوست
کنعانی‌زادگان: با دل و جان برای پرسپولیس بازی می‌کنم

تگ ها


کنعانی زادگان محمد حسین کنعانی زادگان پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی اخبار نقل و انتقالات حسین کنعانی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال