دومین ستاره یوونتوس هم راهی آمریکا خواهد شد؟

گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی و باتجربه یوونتوس در آستانه انتقال به تیم اینتر میامی از ایالت متحده قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، آندره پیرلو سرمربی جدید یوونتوس، در اولین نشست خبری اش بعد از قبول هدایت این تیم گفت که گونسالو ایگواین بخشی از برنامه های او برای فصل بعد نیست و او باید راهی یک باشگاه شود. قرارداد ایگواین با یوونتوس در ژوئن ۲۰۲۱ منقضی می شود و به همین دلیل مذاکرات در باب فسخ با رضایت متقابل است، که این باعث می شود یوونتوس از پذیرش ۷.۵ میلیون یورو دستمزد او اجتناب کند.

اما سایت فوتبال ایتالیا فاش کرد که مذاکرات پیشرفته ای بین گونسالو ایگواین و باشگاه اینتر میامی انجام شده و این مهاجم باتجربه احتمالا به زودی راهی لیگ ایالت متحده خواهد شد. بلیز ماتوئیدی، هم تیمی گونسالو ایگواین در یوونتوس نیز اخیرا به این تیم پیوسته بود و حالا احتمالا شاهد حضور دومین بازیکن یوونتوسی در اینتر میامی خواهیم بود.

مالکیت این باشگاه را دیوید بکام، اسطوره محبوب انگلیسی بر عهده دارد و هدف او جذب بازیکنان مطرح و طراز اول برای تقویت تیمش است. برادر بزرگتر گونسالو ایگواین یعنی فدریکو نیز در حال حاضر در لیگ آمریکا برای تیم دی سی یونایتد بازی می کند و این دو برادر می توانند به زودی در یک کشور به میدان بروند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ ایگواین یوونتوس