دومین شکست تیم ملی فوتبال بانوان ایران برابر بلاروس

تیم ملی فوتبال بانوان ایران که خود را برای حضور در مرحله مقدماتی انتخابی المپیک آماده می‌کند، در دومین دیدار تدارکاتی برابر بلاروس شکست خورد....

تیم ملی فوتبال بانوان ایران که خود را برای حضور در مرحله مقدماتی انتخابی المپیک آماده می‌کند، در دومین دیدار تدارکاتی برابر بلاروس شکست خورد.

به گزارش مدال، دومین دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس از ساعت ١١ صبح امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آرارات آغاز شد.
رها یزدانی، فاطمه امینه، ملیکا متولی، فاطمه سهرابی، زهرا سربالی، زهرا قنبری، سارا قمی، سمانه چهکندی، فروغ نوری، شبنم بهشت، بهناز طاهرخانی در ترکیب تیم ایران به زمین رفتند و هدایت این تیم را مریم آزمون به عهده داشت.
اولین گل این مسابقه را دقیقه ١٣ بلاروسی‌ها به ثمر رساندند و سه دقیقه بعد با گل سارا قمی بازی به تساوی کشیده شد. کاپیتان تیم ملی بلاروس دقیقه ٤١ به دلیل خطای پشت محوطه جریمه با دریافت کارت قرمز مستقیم، از زمین اخراج شد.
مهناز افشار بازیگر سینما نیز با حضور در ورزشگاه آرارات بازی را از نزدیک تماشا کرد.
مسابقه در نیمه دوم در شرایطی ادامه پیدا کرد که بازیکنان ایران عملکرد بهتری داشته و موقعیت‌های بیشتری را خلق کردند اما با این وجود دقیقه ٧١ بار دیگر آناستازیا دروازه تیم ایران را باز کرد. او زننده گل اول بلاروس نیز بود.
بازیکنان ایران در حالیکه تماشاگران اندک حاضر در ورزشگاه به شدت تیم ملی را تشویق می‌کردند، برای جبران گل تلاش زیادی کردند.
با توجه به اینکه بازی دوستانه بود، دو تیم با توافق اجازه انجام ٦ تعویض را داشتند.
نکته جالب توجه اینکه هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آرارات نیامدند و حتی لیلا صوفی‌زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال نیز برخلاف بازی قبلی، در ورزشگاه حضور نداشت.
مسابقه اول دو تیم روز شنبه هفته جاری با نتیجه یک بر صفر به سود بلاروسی‌ها تمام شده بود. تیم بلاروس رنکینگ ٥٦ فیفا را به خود اختصاص داده درحالیکه رنک تیم دختران ایران 60 است.