دومین فسخ مظاهری در یک سال چگونه رقم خورد؟

مظاهری برای دومین فصل متوالی با فسخ یک طرفه با تیمش قطع همکاری کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رشید مظاهری در حالی در نقل و انتقالات تابستانی فصل گذشته به استقلال پیوست که جدایی اش از تراکتور حواشی بسیاری داشت؛ او پیش از پایان فصل و دیدارهای حساس نیمه نهایی و فینال جام حذفی به دلیل مشکل با ساکت الهامی و مدیران باشگاه تراکتور، تبریز را ترک کرد. فسخ یک طرفه قرارداد با تراکتور و پیوستن به استقلال باعث شد تا پای باشگاه آبی پوش پایتخت هم به دعوا باز شود.

بیانیه های شدید دو باشگاه استقلال و تراکتور علیه یکدیگر را در آن مقطع شاهد بودیم و در نهایت پس از کش و قوس های فراوان رشید مظاهری آبی پوش شد. حضور همزمان رشید و سید در استقلال ریسک بزرگی بود که مسئولان باشگاه آن را به جان خریدند؛ او در رقابت با سید حسین حسینی در مقاطعی نیمکت نشین بود و در مقاطعی هم در ترکیب حضور پیدا کرد؛ این رقابت چندان هم دوستانه نبود و پاییز سال گذشته درگیری دو دروازه بان در تمرین حاشیه ساز شد. اختلاف با مربی دروازه بان های سابق یکی از حواشی اولیه رشید در استقلال بود که به شکایت عزیزیان هم منجر شد. در ادامه مظاهری با استقلال ادامه داد تا اینکه فصل به پایان رسید.

در پایان فصل استقلالی ها سراغ یک دروازه بان جوان رفتند و همین موضوع تردیدها را در خصوص ادامه همزمان همکاری با مظاهری و حسینی بیشتر کرد. دعوت های مکرر مظاهری به کمیته انضباطی باشگاه و اقدامات بعدی این بازیکن برای دعوت های بعدی کار را به جاهای باریک کشاند اما حضور رشید در تمرینات کمی شرایط را آرام کرد. معما اما همچنان پیچیده بود چرا که مذاکرات مظاهری با استقلالی ها راه به جایی نبرد و با توجه به آن چه که وکیل او در خصوص دریافت ۶۰ درصد از مطالباتش گفت، امروز خبر از فسخ یک طرفه قرارداد خود با استقلال داد. دروازه بان استقلال در استوری که منتشر کرد اعلام نمود که خیلی دوست داشت در استقلال بماند اما هیچ تلاشی برای این کار از سوی باشگاه نشد. این گونه بود که مظاهری درست ۴ روز پس از اینکه گفت ۱۰۰% در استقلال می ماند برای دومین فصل متوالی با فسخ قرارداد با تیمش قطع همکاری کرد.

حال رشید مظاهری بعد از یک فصل حضور در استقلال که با کشمکش شروع شد داشت و با دشواری ها و اتفاقات متعدد همراه بود به کار خود با این باشگاه پایان داد؛ مصاحبه وکیل او در واکنش به جدایی از استقلال، موارد بسیاری داشت که قابل تامل بودند و به  یک نقطه پایان جنجالی برای حضور رشید در استقلال تبدیل شد.

تگ ها


استقلال تهران محمد رشید مظاهری