دومین ناکامی متوالی حریف پرسپولیس در جام حذفی

تیم فوتبال شاهین بندرعامری برای دومین هفته متوالی نتوانست به پیروزی برسد تا از کورس رقابت برای صعود به لیگ یک عقب افتد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان دیدارهای هفته شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران، تیم شاهین بندرعامری که تنها تیم لیگ دویی حاضر در مرحله یک هشتم نهایی به شمار می‌رود و باید مقابل پرسپولیس تهران صف‌آرایی کند، در مصاف خانگی مقابل شهدای بابلسر از پیروزی مقابل این تیم همسایه در جدول رده‌بندی بازماند؛ شاهینی‌ها پیش از این مسابقه با ۲۴ امتیاز در جایگاه سوم و شهدای بابلسر با ۲۳ امتیاز در جایگاه چهارم جدول حضور داشتند.

پس از این تساوی بی‌ارزش برای دو تیم، جایگاه آن‌ها در جدول رده‌بندی تغییر نکرد اما با توجه به حکم انضباطی صادر شده به سود نفت امیدیه حالا فاصله شاهین بندرعامری تا جایگاه دوم جدول که می‌تواند به پلی‌آف لیگ دو صعود کند، در فاصله ۱۰ هفته تا پایان لیگ به ۷ امتیاز است.

شاهینی‌ها در مصاف هفته گذشته مقابل شهید قندی یزد هم ناکام در پیروزی بودند و در یزد به حریف خود بازی را دو بر یک واگذار کردند تا دو هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام بمانند و کار دشواری در کورس رقابت صعود به لیگ یک در هفته‌های پیش‌روی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

ترکیب پرسپولیس مقابل الوحده را شما بچینید

اردوی پرسپولیس همچنان در شرایطی سالم کرونایی

 

 

تگ ها


دسته دو لیگ آزادگان فوتبال