دومین همکاری سیامک و آل کثیر با پرچم آفساید

سیامک نعمتی بار دیگر برای ثبت شادی گل در کنار عیسی آل کثیر ناکام ماند و اتفاقی تکرار همانند جدال با الریان برای وی شکل گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، سیامک نعمتی که بار دیگر در سمت راست دفاعی پرسپولیس حاضر شده، در دیدار قبلی مقابل الریان قطر که همزمان با سالروز تولدش بود، قصد گلزنی داشت که ضربه اش با برخورد به عیسی آل کثیر در آستانه دروازه به گل تبدیل شد اما ثانیه‌هایی بعد کمک داور با اعلام آفساید مهاجم سرخ‌ها او را ناکام گذاشت.

نعمتی در بازی برابر گوا نیز قصد داشت اینبار آل کثیر را صاحب موقعیت گلزنی کند و پاس دیدنی‌اش آسانترین شرایط را برای گلزنی این مهاجم شکل داده بود که اینبار هم آفساید مانع از موفقیت این زوج شد. نعمتی در آستانه دروازه گوا با پاسی عرضی و زمینی به خوبی آل کثیر را در آستانه دروازه خالی حریف قرار داد اما بعد از ثبت گل و در شرایطی که هر دو بازیکن در حال آماده سازی جشن گل خود بودند، با پرچم کمک داور بازی ناکام به پست‌های خود بازگشتند.

پرسپولیس موفق شده نیمه اول دیدار مقابل گوا را با نتیجه ۲-۱ به سود خود خاتمه دهد و این در حالیست که آنها یک ضربه پنالتی نیز توسط کنعانی زادگان از دست دادند. با این حال آنها امیدوارند مقابل حریف هندی خود در نیمه دوم نیز به نتیجه دلخواه دست یابند و صدرنشینی خود را تثبیت و مستحکم کنند.

تگ ها


پرسپولیس تهران سیامک نعمتی عیسی آل کثیر