دومین پیروزی در یحیی تایم/ رونمایی از پدیده جدید لیگ برتر

پدیده برای دومین بازی متوالی در زمانهای تلفشده پیروز شد. به گزارش خبرنگار مدال، پدیده با پیروزی رو ......

پدیده برای دومین بازی متوالی در زمان‌های تلف‌شده پیروز شد.

به گزارش خبرنگار مدال، پدیده با پیروزی روز گذشته مقابل صنعت نفت 6 امتیازی شد و پس از پرسپولیس و بالاتر از مدعیانی چون استقلال، سپاهان و ذوب‌آهن در رده دوم لیگ برتر قرار گرفت. پدیده که فصل را با شکست خانگی مقابل پرسپولیس آغاز کرده بود در در هفته دومی موفق شد در حالی که از دقیقه 40 ده نفره بود و یک گل نیز در نیمه اول دریافت کرده بود با 2 گل پیاپی دقایق پایانی بازی، این دیدار را به سود خود به پایان برساند. این اتفاق در جریان بازی با صنعت نفت نیز تکرار شد و در حالی که بازی تا لحظات پایانی با تساوی بدون گل در حال پیگیری بود در نهایت این پدیده بود که با گل دقیقه 93 امین قاسمی‌نژاد موفق به شکست دادن صنعت نفت شد تا دومین پیروزی شیرین و متوالی خود در وقت‌های تلف شده را جشن بگیرد.

اما آنچه این پیروزی‌ها را جالب کرده نقش اساسی یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده در این 2 پیروزی بوده است. در بازی استقلال خوزستان پس از اخراج مدافع میانی پدیده در نیمه نخست، گل‌محمدی از وارد کردن مدافع میانی جدید به زمین خودداری کرد و اکبر صادقی باتجربه را یک خط عقب‌تر برد و در عمق خط دفاع از این هافبک دفاعی در کنار علی نعمتی جوان بهره برد. گل‌محمدی که در جدال با استقلال خوزستان به دنبال پیروزی بود در نیمه دوم محمد قاسمی‌نژاد و یونس شاکری را به جای محمدرضا خلعتبری و حسین مهربان 2 مهاجم خود به میدان آورد تا با توپ‌های بلند به تغییر نتیجه امیدوار باشد. استراتژی یحیی در این بازی جواب داد و روی 2 ارسال، ابتدا محمد قاسمی‌نژاد در دقیقه 92 در مقام گلساز ظاهر شد و امین قاسمی‌نژاد دروازه استقلال خوزستان را باز کرد و دو دقیقه بعد این بار اکبر صادقی با ارسال خود زمینه‌ساز گل برتری پدیده توسط یونس شاکری شد تا اثر تعویض‌های یحیی روی هر دو گل کاملا مشهود باشد.

در بازی روز گذشته نیز شاهد همین تعویض‌ها بودیم و در دقایق 65 و 72 یونس شاکری و محمد قاسمی‌نژاد به جای حسین مهربان و محمدرضا خلعتبری وارد زمین شدند و در دقیقه 93 با ارسال بلند امیر منصوریان از سمت چپ با کنترل دقیق یونس شاکری به امین قاسمی‌نژاد رسید تا وی دروازه شهاب گردان را باز کند و زمینه‌ساز دومین پیروزی متوالی شاگردان گل‌محمدی در وقت‌های اضافه باشد. پدیده در حضور گل‌محمدی فوتبالی شناور و چشم‌نواز ارائه داده است و با 2 پیروزی متوالی در زمان‌های تلف شده نشان داده که تا آخرین لحظات میل به پیروزی دارد.

گفتنی است سرخ‌پوشان پدیده در هفته چهارم در رشت به مصاف سپیدرود خواهند رفت.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال