دومین پیروزی متوالی مس در لیگ برتر

شاگردان محمد ربیعی پس از شکست نفت مسجد سلیمان، امروز نیز مقابل نساجی در قائمشهر به برتری دست یافتند....

به گزارش "ورزش سه"، همانطور که محمد ربیعی در مصاحبه های خود طی ۵ هفته ای که این تیم نتیجه نمی گرفت، تاکید داشت که بالاخره پیروزی ها و روزهای خوب مس هم در لیگ بیستم فراخواهد رسید، حالا این اتفاق مهم برای رفسنجانی‌ها رخ داده و آنها از دو بازی گذشته ۶ امتیاز حیاتی کسب کرده اند.


نارنجی پوشان که با قرعه بسیار سختی هم در اولین حضورشان در لیگ برتر روبرو شده بودند، پس از دو شکست پیاپی مقابل استقلال و گل گهر، مقابل آلومینیوم به تساوی یک بر یک دست یافتند و سپس در خانه مقابل تراکتور بازی کردند و در شرایطی که همگان نمایش این تیم را تحسین کردند، این شاگردان منصوریان سرمربی وقت تراکتور بودند که سه امتیاز را با تک گل محمد عباس زاده از آن خودشان کردند.


دیدار بعدی مس رفسنجان در تهران مقابل سایپا برگزار شد و آنها دومین تساوی بدون گل فصل را تجربه کردند.


درنهایت روزهای خوب مس رفسنجان با پیروزی ۲ بر صفر خانگی مقابل نفت مسجد سلیمان که با گل های قائم اسلامی خواه و محمد حسین کریم زاده رقم خورد، از راه رسیدند  و در چارچوب هفته هفتم مسابقات هم این تیم نساجی مازندران بود که روی ارسال محسن طرحانی و ضربه سر محمد قاضی، که اولین گل فصل را پس از تحمل فشارهای زیاد ثبت کرد، به تک گل سه امتیازی بازی دست یافت.


اوضاع حالا برای ربیعی بسیار خوب شده و تیمش با کسب ۸ امتیاز رتبه دهم جدول رده بندی را در اختیار دارد. ماجراجویی های مس با ربیعی در لیگ برتر همچنان ادامه دارد و باید دید در ادامه مسابقات این تیم تازه وارد به چه نتایجی دست خواهد یافت.

تگ ها


محمد ربیعی مس رفسنجان