دوناروما: بازی در کنار مسی باعث افتخار است

جی جی دوناروما، دروازه بان تیم ملی ایتالیا و PSG، در پاریس اوقات خوبی را می گذراند و از اینکه به زودی با لیونل مسی هم بازی خواهد شد، بسیار خوشحال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جی جی دوناروما در پایان فصل پیش از تمدیدی قرارداد با میلان خودداری کرد و سپس به پاری سن ژرمن پیوست. دروازه بان جوان آتزوری از زندگی جدیدی که این روزها در پاریس تجربه می کند بسیار لذت می برد و همچنین بسیار خوشحال است که قرار است به زودی لیونل مسی را به عنوان هم تیمی در کنار خود داشته باشد.

دوناروما در این باره به اسکای اسپورتس ایتالیا گفت: "من خیلی خوب با زندگی در پاریس اخت گرفته ام. من با تیم آشنا شدم، این یک گروه عالی بود که استقبال فوق العاده ای از من کرد. همه چیز واقعا خوب پیش می رود."

این هفته قرار است از بازیکن دیگری در PSG به گرمی استقبال شود؛ انتظار می رود لئو مسی پس از پایان دوران حرفه ای خود در بارسلونا، به عنوان بازیکن آزاد به پاریسی ها بپیوندد.

دوناروما در این باره گفت: "به زودی خواهیم فهمید که آیا این اخبار رسمی است یا نه، اما به نظر می رسد که اینطور باشد و من بسیار خوشحالم که لئو به اینجا می آید. او بهترین بازیکن جهان است، بنابراین من نمی توانم هیجان زده و خوشحال نباشم. بازی در کنار او باعث افتخار است."

دوناروما پس از قهرمانی ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ با شکست انگلیس در ضربات پنالتی در ومبلی لندن، به تعطیلاتی طولانی مدت رفته بود.

دروازه بان جوان PSG درباره یورو ۲۰۲۰ و تیم ملی ایتالیا گفت: "تصویری که در ذهن دارم از کل تیم است که در پایان بازی به همراه کادرفنی و مربی دور هم حلقه زده بودیم. این چیزی است که همیشه در فکر من خواهد ماند.

ما هنوز یک گروه واتساپ داریم و مدام با هم شوخی می کنیم."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال