دوناروما بعد از انتقال به PSG، قرض داده می شود

اکیپ ادعا کرد پاری سن ژرمن بعد از جذب جان لوئیجی دوناروما او را به باشگاه دیگری قرض خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، جان‌لوئیجی دوناروما یکی از مهم‌ترین ارکان موفقیت میلان در فصلی که گذشت به شمار می‌آمد. نمایش های فوق العاده این گلر ملی‌پوش باعث شد که روسونری در پایان رقابت های سری آ سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد. با این حال اخیراً مشخص شد که دوناروما و میلان برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند و او از این تیم جدا خواهد شد.

در همین راستا نشریه فرانسوی اکیپ گزارش داده که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن آماده امضای قرارداد پنج ساله با جان‌لوئیجی دوناروما است. بر اساس این گزارش لئوناردو، مدیر ورزشی PSG، نمی‌خواهد فرصت جذب یکی از بهترین دروازه بان های حال حاضر دنیا آن هم به شکل رایگان را از دست بدهد و به همین خاطر باشگاه فرانسوی آماده امضای قرارداد پنج ساله و پرداخت حقوق سالیانه ۱۰ میلیون یورویی به گلر ایتالیایی است.

اما تنها مسئله ای که در حال حاضر وجود دارد به این موضوع برمی‌گردد که پاری سن ژرمن در مقطع کنونی دروازه‌بانان زیادی در ترکیب خود در اختیار دارد و از طرف دیگر به نظر می رسد که انتخاب اول مائوریسیو پوچتینو برای حضور در دروازه این تیم در فصل آینده کیلور ناواس خواهد بود.

اکیپ در بخش دیگری از گزارش خود مدعی شده که پاری سن ژرمن قصد دارد کار جذب دوناروما را نهایی کند و بعد از آن برای جلوگیری از بروز مشکل و کم بازی کردن او، این دروازه بان را به یک تیم حاضر در سری آ قرض بدهد که گفته می شود رم از شانس بالایی برای این موضوع برخوردار است.

تگ ها


آ اس رم نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا پاری سن ژرمن آث میلان جان لوئیجی دوناروما