دوناروما به میلانی ها جواب منفی میدهد؟

سایت کالچو مرکاتو اعلام کرد باشگاه پاری سن ژرمن آماده است تا برای خرید جانلوئیجی دوناروما، دروازه بان جوان میلان، اقدام کند ......

سایت کالچو مرکاتو اعلام کرد باشگاه پاری سن ژرمن آماده است تا برای خرید جانلوئیجی دوناروما، دروازه بان جوان میلان، اقدام کند.​​​​​​​

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، دوناروما هنوز تصمیم نهایی اش در مورد ماندن یا جدایی از میلان را به مدیران روسونری اطلاع نداده است؛ کاری که باید هفته آینده انجام بدهد.

اکنون کالچو مرکاتو ادعا کرده که هنریکه، مدیر ورزشی جدید پاری سن ژرمن، هفته آینده به میلان خواهد رفت تا با تورینو در مورد فروش سالواتوره سیریگو، دروازه بان ایتالیایی شان، مذاکره کند. این سایت این همزمانی را بی دلیل نمی داند.

گفته می شود هنریکه در این سفر با میلانی ها در مورد مبلغ مورد نظرشان برای انتقال دوناروما مذاکره خواهد کرد. باشگاه میلان اعلام کرده اگر دوناروما با پیشنهاد تمدید قرارداد 5 ساله آنها با دستمزد سالانه 4 میلیون یورو موافقت نکند، آماده شنیدن پیشنهادها خواهند بود.

هنوز مشخص نیست که پاریسی ها چه مبلغی برای خرید این دروازه بان آینده دار ارائه می دهند اما اگر میلان تصمیم به فروش او بگیرد، پاری سن ژرمن باید با رئال مادرید و منچستریونایتد هم رقابت کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال