دوناروما، رایولا و دریافت پیشنهادی که منتظرش بودند

به نظر می رسد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد حقوق سالیانه ۱۰ میلیون یورویی را به جان لوئیجی دوناروما ارائه داده است....

به گزارش "ورزش سه"، قرار داد جان‌لوئیجی دوناروما با میلان در پایان ماه ژوئن به پایان می رسد و اخیراً مشخص شد که کار این دروازه بان ملی پوش در روسونری به پایان رسیده است؛ در واقعا از حقوق درخواستی مینو رایولا برای دوناروما به عنوان یک مهم ترین دلایل عدم توافق او برای تمدید قرارداد با میلان نام برده شد.

انتظار می‌رفت که دوناروما به یوونتوس نقل مکان کند اما به نظر می‌رسد که این باشگاه تصمیم گرفته به کار خود با وویچک شزنی ادامه دهد. همچنین صحبت هایی در رابطه با علاقه بارسلونا هم به این دروازه بان مطرح بود اما آنها نیز مانند یوونتوس تصمیم به ادامه کار با گلر خود یعنی مارک آندره تراشتگن آلمانی گرفتند.

اما طی روزهای اخیر بحث در مورد علاقه پاری‌سن‌ژرمن به جذب جان لوئیجی دوناروما قوت گرفته است. این باشگاه فرانسوی از مدت‌ها پیش به دنبال جذب این گلر بود و حتی به نظر می رسد که تمدید قرارداد با کیلور ناواس آنها را از هدف جذب دوناروما دور نکرده است.

در همین ارتباط آلفردو پدولا، کارشناس نقل و انتقالاتی اسپورت ایتالیا و گاتزتا دلو اسپورت، مدعی شده که PSG پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۰ میلیون یورویی را بدون دوناروما ارائه داده و این بازیکن به حضور در این تیم فرانسوی نزدیک شده است؛ حقوقی که دقیقا خواسته دوناروما از میلان برای تمدید قرارداد بود اما این باشگاه با آن مخالفت کرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ آث میلان جان لوئیجی دوناروما