دوناروما: وقت خداحافظی با میلان رسیده

جی‌جی دوناروما، دروازه‌بان تیم ملی ایتالیا، با انتشار یک پیام خداحافظی خطاب به باشگاه میلان تایید کرده است که به زودی به پاریس خواهد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جی‌جی دوناروما در اینستاگرام خود پیام خداحافظی با باشگاه میلان را منتشر کرده و به این ترتیب خبر داده که به زودی راهی پاری سن ژرمن خواهد شد.

دوناروما در این هفته با ایتالیا قهرمان یورو ۲۰۲۰ شد و پس از درخشش در طول این رقابت ها و دفع دو پنالتی بازیکنان انگلیس در فینال، به عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت نیز برگزیده شد.

طبق گزارش های متعدد در ایتالیا و فرانسه، دوناروما امروز قرارداد خود را با PSG امضا خواهد کرد و پس از اینکه از تمدید قرارداد با میلان خودداری کرد، به عنوان بازیکن آزاد به پاریس خواهد پیوست.

دوناروما با انتشار ویدیویی از سال‌هایی که در میلان سپری کرده، از زمانی که در آکادمی روسونری بود تا وقتی که در شانزده سالگی در سری آ درون دروازه این تیم ایستاد، در پیام خداحافظی خود نوشته: "بعضی تصمیم ها دشوار هستند اما آنها هم بخشی از پروسه بزرگ شدن و رشد یافتن و تبدیل شدن به یک مرد هستند.

من زمانی به میلان آمدم که کمی بزرگتر از یک بچه بودم، برای هشت سال من این پیراهن را با غرور و افتخار پوشیدم، ما جنگیدیم، عذاب کشیدیم، پیروز شدیم، گریه کردیم، با هم‌تیمی هایم، مربیانم، همه کسانی که بخشی از این باشگاه بودند و هستند و در کنار هواداران‌مان که بخشی جدایی ناپذیر از چیزی که برای سالها یک خانواده بوده، جشن گرفتیم و شادی کردیم.

من همچنین با پیراهن روسونری به اهداف شخصی مهمی رسیدم، مانند اولین بازی در سن ۱۶ سالگی در سری آ. من سال های خارق العاده ای را تجربه کردم که هرگز فراموش نخواهم کرد.

اکنون لحظه خداحافظی فرا رسیده است، این تصمیم ساده ای نبود، هر چیزی بود به جز یک تصمیم ساده. و مطمئناً یک پست برای توضیح آن کافی نیست، یا شاید من هرگز نتوانم آن را توضیح دهم چرا که بیان عمیق ترین احساسات از طریق کلمات کار دشواری است.

آنچه می توانم بگویم این است که گاهی اوقات "تغییر" و مواجهه با چالش های متفاوت، رشد و کامل تر شدن کار درستی است.

تمام روسونری هایی که از روز اول تا آخر ملاقات کردم، همیشه به عنوان بخشی اساسی از آن سفر زندگی که باعث شد من امروز این آدم باشم، در قلب من خواهند ماند.

برای میلان آرزوی تمام موفقیت های ممکن را دارم و با تمام قلبم، به خاطر محبت و علاقه ای که مرا به این رنگ ها گره می زند، احساسی که فاصله و زمان نمی تواند آن را از بین ببرد، این آرزو را می کنم. "

تگ ها


پاری سن ژرمن آث میلان فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما سری آ فوتبال