دوناروما کابوس ناواس؛ کیلور و خداحافظی با پاریس

بهترین دروازه بان یورو ۲۰۲۰ اگر انتقالش به پی اس جی نهایی شود، کار برای کیلور ناواس را در این باشگاه بسیار سخت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در آستانه نهایی کردن انتقال جان‌لوئیجی دوناروما به جمع شاگردان مائوریسیو پوچتینو به عنوان بازیکن است و با پیوستن این دروازه‌بان ایتالیایی به جمع پاریسی‌ها، احتمال جدایی کیلور ناواس از PSG قوت می‌گیرد. 

ملی پوش ایتالیایی که شب گذشته عنوان بهترین بازیکن یورو ۲۰۲۰ را از آن خود کرد و نقش اصلی را در قهرمانی آتازوری داشت، قراردادی پنج ساله با دستمزد سالانه دوازده میلیون یورو با تیم پاریسی امضا خواهد کرد و برای فیکس شدن با کیلور ناواس رقابت خواهد کرد.

دروازه بان کاستاریکایی در رئال هم شرایط مشابهی را تجربه کرد و در آن زمان رئالی ها با خرید تیبو کورتوا رقیب سرسختی برای وی جذب کردند و اکنون این داستان در پاریس هم برای او تکرار خواهد شد.

کیلور قطعا با حضور دوناروما در فصل آینده جایگاهش را در خطر خواهد دید. دروازه بان کاستاریکایی تا سال ۲۰۲۴ قراردادش را تمدید کرده اما حالا ۳۴ ساله است و نمی خواهد در سال های پایانی فوتبالش به یک نیمکت نشین محض تبدیل شود. گفته می شود رم با هدایت مورینیو به دنبال جذب قرضی ناواس است.

گلر کاستاریکایی تاکنون به پاریسی‌ها برای کسب پنج جام مختلف از جمله یک قهرمانی در لوشامپیونه و دو قهرمانی در جام حذفی فرانسه کمک کرده و فصل ۲۰-۲۰۱۹ هم با PSG تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیشروی کرد.

تگ ها


کیلور ناواس آث میلان تیم ملی ایتالیا پاری سن ژرمن فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما فوتبال