دو بار گلزنی جهانبخش او را از فروش نجات داد

نویسنده مشهور انگلیسی با اشاره به دو بار گلزنی ستاره ایرانی در بازی های دشوار یک ماه گذشته لیگ جزیره از خروج کامل نام این بازیکن از فهرست فروش خبر داد....

به گزارش مدال، در همان روزهای ابتدایی باز شدن پنجره زمستانی فوتبال اروپا شایعات و گمانه زنی های فراوانی در خصوص انتقال علیرضا جهانبخش از برایتون به گوش می رسید اما درخشش غیرمنتظره ستاره 17 میلیون پوندی آن هم در بازی های مهم ابتدای سال نو میلادی تمام معادلات را به هم ریخت.

در شرایطی که تنها یکی دو روز به بسته شدن پنجره زمستانی فرصت باقی است مک کارتی نویسنده مشهور انگلیسی در تحلیل های خود از وضعیت باشگاه های حاضر در لیگ برتر جزیره مدعی شد دو بار گلزنی جهانبخش مقابل بورنموث همین طور گل استثنایی مقابل چلسی او را از فروش نجات داد تا گراهام پوتر بار دیگر برای اعتماد به آقای گل سابق هلند ترغیب شود.

این نویسنده مدعی شد با حفظ جهانبخش تلاش های پوتر برای جذب یک مهاجم گلزن از جمله اولیویه ژیرو فرانسوی از باشگاه چلسی برای ترمیم ساختار گلزنی ادامه دارد گرچه بعید به نظر می رسد او به موفقیتی در این راه برسد تا برایتون تنها به همان خرید گمنام از بوکاجونیورز یعنی آلکسیس مک آلیستر 21 ساله دلخوش باشد که بعید است مهره ای مهم در راه بقا در لیگ جزیره باشد آن هم بدون تجربه بازی در اروپا.

بیشتر بخوانید:

وستهام 0 لیورپول 2؛ چکش‌ها هم حریف یاران کلوپ نشدند

رد پیشنهاد هنگفت بارسلونا توسط اورتون

 

 

تگ ها


فوتبال ایران علیرضا جهانبخش علیرضا جهانبخش برایتون و هاو آلبیون لیگ برتر فوتبال