دو بازیکن سپاهان همچنان درگیر با کرونا

به گفته سرپرست باشگاه سپاهان همچنان تست کرونای دو بازیکن این تیم مثبت است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که به روزهای آغاز لیگ برتر فوتبال بعد از شیوع ویروس کرونا نزدیک می شویم، سرپرست باشگاه سپاهان همچنان نگرانی خود را برای برگزاری مسابقات در چنین شرایطی اعلام می کند؛ به ویژه اینکه دو بازیکن زردپوشان اصفهانی همچنان به دلیل مثبت شدن تست کرونا در قرنطینه هستند.  


منوچهر نیکفر سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، پروتکل بهداشتی سازمان لیگ برتر فوتبال را برای شروع تمرینات تیم ها، پروتکل کاملی دانست و گفت: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان هم این پروتکل را به طور کامل در تمرینات به اجراء گذاشته، هر روز مسئولین و ناظرین مربوطه اوضاع تمرینات را بررسی می کنند، ما تقریبا هفتگی از بازیکنان تیم فوتبال باشگاه تست کرونا می گیریم و  موارد فاصله ها در تمرینات گروهی نیز رعایت می شود.


وی ادامه داد: تست چهارمی روز شنبه گذشته از اعضای تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گرفته شد و به استثنای دو بازیکن که در قرنطینه به سر می برند، خوشبختانه تست بقیه اعضای تیم منفی بود که این دو بازیکن باید تا روز پنجشنبه در قرنطینه باشند.


در برخی خبرها آمده بود، امید نورافکن هافبک خلاق سپاهان که به کرونا مبتلا شده بوده تست آخرش منفی شده است. منوچهر نیکفر در این زمینه گفت: تست امید نورافکن کماکان مثبت است و باید روند قرنطینه خود را طی کند، ما تاکنون چهار مرتبه از اعضای تیم فوتبال سپاهان تست کرونا گرفته ایم و با موازین بهداشتی پیش می رویم چراکه سلامت افراد تیم برای ما بسیار اهمیت دارد.


سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه پروتکل بهداشتی مدنظر وزارت ورزش و وزارت بهداشت را رعایت می کنیم، افزود: امیدوارم با ادامه لیگ برتر فوتبال مشکلی برای هیچ یک از اعضای تیم ها پیش نیاید به هرحال در حال سپری کردن این روزهای خاص و حساس هستیم، مدتی بود که بازیکنان ما تمرین نکرده اند که در این بین آسیب دیدگی عضلانی زیاد است، علاوه بر کرونا اگر تمهیدات لازم اتخاذ نشود مشکلات عدیده ای برای بازیکنان تیم ها بوجود می آید، ان شاالله با رعایت موازین بهداشتی و اصولی تمرینات کمترین آسیب دیدگی را بین بازیکنان تیم ها شاهد باشیم.


وی در رابطه با از سرگیری بازی های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان جزء اولین باشگاه ها بود که در شرایط کرونایی به ادامه لیگ برتر فوتبال اعتراض داشت، چراکه هیچ اولویتی بالاتر از سلامتی اعضای تیم ها و خانواده آنها نیست، ما ترجیح داده بودیم که لیگ تعطیل شود ولی به هر حال ما تابع تصمیمات سازمان لیگ هستیم، آنها به این جمع بندی رسیدند که لیگ تحت پروتکل های بهداشتی ادامه یابد و ما هم پیرو تصمیمات سازمان لیگ می باشیم.

بیشتر بخوانید:

دستبرد تاریخی پرسپولیس به خزانه باشگاه سپاهان!

سرنوشت دروازه بان ۲ متری سپاهان چه شد؟

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران امید نورافکن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال