دو بازی، یک امتیاز؛ راه فولاد برای آسیایی شدن سخت شد

شاگردان جواد نکونام در دومین بازی متوالی موفق نشدند مقابل حریف خود به پیروزی برسند تا شرایط برای آسیایی شدن آن‌ها دشوارتر شود....

به گزارش "ورزش سه"، دقایقی قبل در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست و هفتم که هم در جمع مدعیان سهمیه آسیایی و هم در جمع فانوس به دستان لیگ اهمیت فراوانی داشت، دوئل شاگردان نکو و جلالی برنده نداشت تا یک امتیاز بی‌فایده به حساب فولاد و گل گهر واریز شود؛ بویژه برای فولادی‌ها که سودای آسیایی شدن دارند و دومین ناکامی متوالی آن‌ها در کسب پیروزی باعث شد تا پروسه آسیایی شدن‌شان سخت‌تر شود.

شاگردان نکونام چهار هفته دشوار را در گرما باید پشت سر بگذارند که البته یک بازی کم‌تر آنها نسبت به سایر مدعیان سهمیه آسیایی فرصت را در اختیار فولادی‌ها قرار داده است تا بتوانند امیدوار به کسب سهمیه بمانند؛ آن‌ها ابتدا هفته آینده باید در خانه پذیرای نفت مسجدسلیمان باشند و دیدار معوقه خود را برگزار کنند.

دیدار با سایپا در خانه، با پارس جنوبی جم در جم و دیدار شش امتیازی با تراکتور در اهواز مسیر دشوار نکونام و شاگردانش برای آسیایی کردن فولاد است که باید با توجه به ناکامی آن‌ها در دو دیدار اخیر، منتظر ماند و دید می‌توانند دوباره اوج گیری کنند و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۱ را به دست آورند یا خیر؟

تگ ها


فولاد خوزستان