دو باشگاه هلندی و بلژیکی مقصد احتمالی گوچی

رضا قوچان نژاد مهاجم 29 ساله و ملی پوش ایرانی بعد از دو سال حضور در هیرنفین شب گذشته در پلی آف کسب سهمیه رقابت های اروپایی هلند برای آخرین بار با پیراهن این تیم به میدان رفت، جدالی که با نتیجه ناامیدکننده توام شد تا وداعی تلخ برای ستاره ایرانی رقم بخورد ......

رضا قوچان نژاد مهاجم 29 ساله و ملی پوش ایرانی بعد از دو سال حضور در هیرنفین شب گذشته در پلی آف کسب سهمیه رقابت های اروپایی هلند برای آخرین بار با پیراهن این تیم به میدان رفت، جدالی که با نتیجه ناامیدکننده توام شد تا وداعی تلخ برای ستاره ایرانی رقم بخورد.
هیرنفین که در بازی رفت با نتیجه 4-3 مقابل اوترخت در خانه به برتری رسیده بود شب گذشته در زمین این تیم با شکست 2-1 روبرو شد تا در مجموع با تساوی 5-5 به خاطر گل خورده بیشتر در خانه از رسیدن به بازی نهایی دور پلی آف کسب سهمیه اروپا بازبماند. در این بازی که رضا قوچان نژاد 90 دقیقه در ترکیب حضور داشت تلاش ها برای ممانعت از حذف تلخ هیرنفین به جایی نرسید تا وداع گوچی با تیم هلندی تلخ باشد.
سایت lc.nl هلند امروز در گزارشی با اشاره به وداع گوچی با طرفداران هیرنفین مدعی شد این مهاجم ایرانی دو پیشنهاد از داخل هلند و باشگاهی بلژیکی دریافت کرده است که تا یکی دو هفته آتی قرارداد جدید ستاره ایرانی با یکی از این دو مشتری امضا خواهد شد که شانس باشگاه هلندی حاضر در آردیویسه بیشتر از باشگاه بلژیکی است.

تگ ها


هیرنفین فوتبال